Lekelenmem oldu hamile miyim?

mirakozan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2012
2
0
Arkadaşlar yeni üyeyim ama uzun zamandır takip ediyorum forumları. Derdim şu; 37 yaşındayım, adet düzensizliğim vardı. 3 ay önce 4 cm.lik kistim vardı iğneyle 1 haftada yok edildi. Gebe kalmak istediğimi söyledim doktoruma, cyclo-progynova diye bi ilaç verdi 3 ay kullan, yumurtlama günlerinde ilişki yaşa sonra gel bakalım dedi. 2 aydır kullanıyorum, ilk ay 28 gün sonra ağrısız sorunsuz normal kanamalı reglimi oldum. Bu ay ise 2 gün gecikti ve sonunda kahverengi sıvı geldi, 2 gün lekelenme şeklinde devam etti ve bitti. Şimdi de birkaç gündür korkunç bel, kasık ve bacak ağrısı çekiyorum, hafif baş dönmelerim oluyo ve sürekli yatmak uyumak istiyorum. Sizce bunun nedeni nedir? Doktora gitmeli miyim yoksa bi gebelik testi yaptırayım mı? ilaç bu kadar erken cevap vermiş olmamalı diye düşünüyorum. Adetten sonra kuş gibi hafif olurdum, tam olarak adet görüp görmediğimi bile bilmiyorum. Gebe kalmış olabilir miyim? Lütfen tecrübelerinizi paylaşın teşekkürler....

Merhaba canim, belirtilerin hamilelik belirtilerine benziyor, evde bi idrar testi yapabilirsin. Yaparsan haber ver sanki sen hamilesin sanki icime dogdu

Merhaba canim, belirtilerin hamilelik belirtilerine benziyor, evde bi idrar testi yapabilirsin. Yaparsan haber ver sanki sen hamilesin sanki icime dogdu

Dün idrar testi yaptım evde, net bi şekilde negatif çıktı. Hormon ilacıma devam ediyorum, bir de incir kürüne başladım bugün yumurta çatlaması için. Belki de yumurtlama belirtileridir bu yaşadıklarım. Bel ağrım bugün yok ama şişkinlik, halsizlik ve kasıklarda batma ara ara devam ediyor. Bakalım hayırlısı. ilginiz için teşekkür ederim. Rabbim tüm isteyenleri evlat sahibi yapsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…