lekelenmeler hamilelik belirtisi olabilir mi

A

A & F

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi A & F
slm arkadaşlar ben yeni üyeyim. aranıza yeni katıldım. benim sorum şu: 20 aylık evliyim ve bu ay bebek yapmaya karar verdik. adetim 27 marttı, ovülasyon 10 nisandı. fakat benden ilk defa bu ay ilişkiden 1-2 saat sonra kahverengi bir akıntı geliyor. ayın 10-12 ve 14nde lekelenmelerim oldu. birde arada bir karnımda karıncalanmalar oluyor. sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi? aranızda böyle birşey yaşayan oldu mu? acil cevap lütfen

• Konu Sahibi A & F
canım inşallah hamilesindir ama yumurtalama gününde ilişki oldusa hamile olma ihtimalin yüksek lekelenme de olabiliyo inş öledir

• Konu Sahibi A & F
canım inşallah hamilesindir ama yumurtalama gününde ilişki oldusa hamile olma ihtimalin yüksek lekelenme de olabiliyo inş öledir
canım çok saol. beni umutlandırıyorsun. inşallah öyledir. bu ay ilk denememiz. bu hamişlik konusunda çok tecrübesizim

• Konu Sahibi A & F
seni umutlandırmak istemem cnm ama inş allah sana bi bebiş verir en iisi adet günü beklemek

• Konu Sahibi A & F
canım henüz bişey söylemek erken ama yumutlama günlerinde ilişkide bulunduysanız hamile olma şansın daha yüksek böyle lekelenme sperm ekiminden dolayı olabiliyo. inşallah hamişsindir. değilsen bile henüz yeni başlamışsın en kısa zamanda kalırsın elbet canım

• Konu Sahibi A & F
canım senin 10. gün ovulasyonsa 10.11.12. günlerde lekelenmen olmuş sa bu yumurtanın çatlamasından da kaynaklanabilir.. bağzı aylarda bende öyle oluyor yumurtam çatlayınca lekelenme oluyor ama hamilede olabilirsin en iyisi adet gününü beklemena.s.

• Konu Sahibi A & F
adet tarihini beklemen daha doğru inş ilk denemende hamiş olursun
zira ben 18. aydır deniyom:)

• Konu Sahibi A & F
arkadaşlar açıklamalar için teşekkürler. ilk deneyimim olduğu için çok heyecanlıyım çok sabırsızım. allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin. bebişlerimizi en kısa zamanda kucağımıza almak dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…