lekelenme ve idrar testi

melekkce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
13
2
25
Merhabalar hanımlar

bilgisiz deneyimsiz biri olarak yardımınıza ihtiyacım var.

ben regli düzensiz olan biriyim bazen 30 gün bazen 90 günde oluyorum. yumurtalıklarım sağlıklı ama çölyak olduğundan bunu yaşıyorum malesef.

eski reglimin üzerinden 27 gün sonrasında çıplak sürtünme ilişkisi yaşadım.

ve bu olaydan tam 6 gün sonra kahverengi lekelenme oldu, 7. gün ise kahverengi büyük bir pıhtı geldi. ama regl kanaması yaşamadım sadece idrardan sonra silince gelen kahverengi damla oldu.

ilişkiden 6 gün sonra yerleşme kanaması olur mu?

bugün ilişki üzerinden tam 17 gün geçmiş oldu. ve eczaneden erken gebelik testi bittiği için iki tane proonce marka test alıp sabahki ilk idrarımla yaptım.

sonuç tek çizgi, net sonuç mudur?
lekelenme biteki 6 gün oluyor, yerleşme kanaması olsaydı çıkardı değil mi?

test erken gebelik testi olmadığı için emin olamadım, yardımınızı bekliyorum.

(gebelik istemiyorum
allah isteyen ve en güzel şekilde yetiştirebilecek olanlara nasip etsin inşallah)

Eklentiler

• 1B3EACD9-5216-4B95-B534-2F9D47131770.jpeg
    86,8 KB · Görüntüleme: 251
Canım insanlar aylarca uğraşıyor olmuyor sürtünmeyle hamile kaldıysan helal olsun sana diyecem gerçekten 6 gün sonra yerleşme kanaması olmaz bebeğin oluşumu değerinin yükselmesi bile 10 günü buluyor zaten sanmıyorum yerleşme kanaması olacağını ilişkiden 15-20 sonra çıkmıyorsa çıkmaz zaten hakkında hayırlısı

sağ olun bilgisizlikten yerleşme sandım hayatımda hiç böyle bir lekelenme yaşamayınca. çok şükür regl oldum bundan sonra dikkatli olurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…