Lekelenme mi

aakk2667

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2023
33
1
27
Kızlar bende dün suruntu şeklinde pembe ama çok çok az bi lekelenme geldi bugün de sadece tuvaletteyken nokta şeklinde 2 kere kahverengi lekelenme gördüm. Pcosum var adete de normal de 3vgun var sizce adet oncesi akinti mi yoksa yerlesme kanamasi olabilir mi test yapacak herhangi bi eczane ya da hastanenin orada oturmuyorum ve çok uzağım bunlara

Kızlar bende dün suruntu şeklinde pembe ama çok çok az bi lekelenme geldi bugün de sadece tuvaletteyken nokta şeklinde 2 kere kahverengi lekelenme gördüm. Pcosum var adete de normal de 3vgun var sizce adet oncesi akinti mi yoksa yerlesme kanamasi olabilir mi test yapacak herhangi bi eczane ya da hastanenin orada oturmuyorum ve çok uzağım bunlara
Ben de aynı durumdayım. Günlük pedde küçücük bir pembe leke vardı akıntı değil ama dediğiniz gibi sürüntü şeklinde. Adete 5 gün var erken test negatif. Sizin yumurtlama ne zamandı biliyor musunuz?

Benim adetim 9 gün gecikti evde test yaptım ama çıkmadı midemde şişkinlik ve yanma var ve az önce kahverengi lekelenme tarzında bişeyler oldu acil yardım lütfen (pazartesi kan vericem) ama duramıyorum

Benim adetim 9 gün gecikti evde test yaptım ama çıkmadı midemde şişkinlik ve yanma var ve az önce kahverengi lekelenme tarzında bişeyler oldu acil yardım lütfen (pazartesi kan vericem) ama duramıyorum

Regl sökülüyor da olabilir kan testi gösterir bence de.

Bende pazartesi kan vereceğim lekeden sonra biraz daha geldi adet oldum sandım ama bir abla bana adet olsan da hamile olabilirsin dedi çünkü yumurta 3 tane oluşmuştu bende diğerleri tutmayınca kanama olurmuş adet gibide hissetmiyorum bir geliyor bir gidiyor

X