Lekelenme ile ilgili yardım lütfennnn

ecrinemir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
103
0
Selam
adet olmam gerekirken 1 hafta geçti ve sonra 3 gün hergün bir damla pembemsi bir şekilde lekelenme oldu ve birşey yok sizce test yapmalımıyım??? Bu ne anlama geliyor ilk defa böyle bir şey başıma geldi

yarın sabah yapıcam ama yine negatif 7 yıldır gebelik testinde negatif görmekten bıktım artık tedaviye yeniden başladık rahim filmi çektirecektim lekelenme oldu .... çıldırıcam yaaaa

ya canım herşey allahtan geçen ayda benim lekelenmem oldu doktorum saçlama lekelenmesi dedi 2 günde bir doktora gidiyorum nerdeyse bu ay ara verdim kısmet ya üzme canını

belki yeni yıla mutlu girersin bebiş olur allahtan herşey bende yeni yıla regl girdim geçen sene kist denilen şey bebişmiş geçen yılada düşükle girdik allahtan umut keslimez

bilmiyorum benden 4 yıl önce dış gebelik geçirdim
ondan sonrada bir sürü doktora gittim olmadı yeni bir doktorda tedaviye başladım
hormon testlerimi yaptırdım
adetmi bekliyordum rahim filmine randevu almak için p.tesi bu şekilde lekelenme oldu ve bitti hergün bir damla eczaneye gitmeye cesaretim yok allahtan gelene yapacak birşeyim yok rabbim hayırlısını bilir inşalah herkes mis kokulu bebeğine kavuşur.....

inş.canım inş.doktorunda iyi çıkar sorunların biter hepimizin sorunları bitsinde bebişlerimize kavuşalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…