Lekeler, Çiller Leke k

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

ates-i suzan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2021
4
1
39
Merhaba arkadaşlar yüzümde yanakların be alın bölgesinde lekeler var ne yaptıysam geçiremiyorum doğal kremler, yağlar, dermapen vs son çare uraw kozmetikten leke açıcı krem ve serumdan oluşan bir set sipariş verdim kullanan var mı?korkuyorum iyice mahvedersem diye....

Benimde var. Melazma tahmini 2018 de oluştu. Çok uğraşmadım. Bu sene saplantı haline geldi. Bi kere baby face beauty yaptırdım. Totalde 3 seans dediler. Ama iyi gelecek hiç bi belirti göstermedi. Başka bi dr Expigment acnelyese ve hipokort karışımı verdi kullanmadım. Expigment bazılarına iyi gelmemiş lekeler koyu ve katlanarak geri gelmiş. Bu yüzden korktum biraz. Formda Bi kullanıcı 4 yıllık lekelerim geçti diye bi başlık açmış. Yurt dışından eucerin diye bi markanın kremleri iyi gelmiş. Bi bakın derim. Allah hepimize şifa versin.

Nasil leke bunlar cil gibi mi bence cok tatli eger oyleyse ben cok severim.

Evet okudum dün araştırdım set halinde bulamadım.Tek gece gündüz kremi ve serum olarak gördüm oda baya pahalı

Çil şeklinde değil elmacık kemiği bölgesinde karartı şeklinde lekelerim aşırı göze batmıyor ama belli oluyor.En azından ben görüyorum onları
benim elmacik kemiginde cillerim var uzaktan belli olmuyor makyajlada belli olmuyor. Kurtulmayi hic dusunmedim bayiliyorum cok hosuma gidiyor. Goren herkesde bayilir bende severim. Sizinde boyleyse kurtulmayin bence cok hos millet makyajla yapmaya calisiyor modaydi bir ara.

Lekeler için size yardımcı olabilirim benim 10 yıllık gecmez denilen lekerim geçti

Aynen benimde yanaklarimda hem de siyaha yakın derecede kararmıştı lekelerim isterseniz fotoğraf atabilirim

Lekeler için size yardımcı olabilirim benim 10 yıllık gecmez denilen lekerim geçti
Burcu Hanım merhaba anti spot leke kremi ve serumunu kullandığını görüyorum. benimde yzüümde çok yoğun güneş lekelri var sizce geçer mi ve ne kadar kullanım da etki görürüz? Cildim hasssas olsuğu için aslında farklı bir ürün kullanmaktanda çekiniyorum doğrusu ama sanırım bitkisel ürünler değil m?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…