Leep sonrası uzayan adet dönemi

herseyguzelolacaktir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2024
2
0
39
Merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim ve bilgilerinize ihtiyacım var. Hpv 16 tanısı aldım 5 ay önce smear temiz çıktı. Sonra araya tatil süreci girdi. Yaklaşık 3 hafta önce başka bir yerde smear verdim akıntım çok yoğundu. Ascus çıkınca bu sefer sonuç tedirgin oldum: doktorum leep yapıp temizleyelim dokuyu dedi: hem temizlemiş olalım hem de patolojiye gönderip bakalım diye fikir sundu. Güvendiğim için doktoruma tamam dedim. Leep oldum patoloji sonucu sadece bir bölge de cin 1 geldi. Leep sonrası ağrım sızım olmadım fakat leep olduktan 8-9 gün sonra adet oldum. Adetime henüz 5 gün vardı. Henüz iyileşmeden leep yapılan yerler adet olmak beni tedirgin etti. Derken adetim uzadı. Şuan 12. Gün ve hala kanama var az da olsa. Bazen içimden bir anda akıyor, genelde ise tuvalette iken akıyor. Lütfen bana deneyimlerinizi yazın. Bu süreç ne kadar sürdü leep olanlarda. Kanama bitmiyor tedirgin oluyorum. Düşmanımın başına gelmesin: yaşayan bilir sürecin ne kadar yıprattığını. Hepimize sağlıklı günler diliyorum.

X