LCW uyku tulumu

NeBu16

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2023
63
12
27
Merhaba arkadaşlar lcw nin 1.6 tog uyku tulumunu kullanan varmı ? 1,5 yaşındaki kızıma aldım üzerini çok acıyo uyurken diye odanın ısısına uygun olmasına rağmen çocuğun vücudu cok soğuk

Ben o uyku tulumunu 24-22 derece arası ince pijama altı ve uzun kollu body ile giydiriyorum. Hatta terletiyor diye kollarını da kestim. Siz kaç derecede, içine ne giydirerek kullanıyorsunuz?

22 derece ince pijama altı ve uzun kollu zıbınla giydiriyorum üzerini örtüyo musunuz siz ben vücudu soğuk diye örtmüştüm

22 derece ince pijama altı ve uzun kollu zıbınla giydiriyorum üzerini örtüyo musunuz siz ben vücudu soğuk diye örtmüştüm
Üstünü örtmüyorum, zaten örtemediğim için tulum giydiriyorum. yatarken 22 derece civarındaysa belki sabaha karşı ısı düşer diye içine kısa kollu body ve ince pijama üstü giydiriyorum. Yani bir ince kat eklemiş oluyorum sırtına. Elleri ayakları bile sıcak oluyor. Siz ensesi, sırtı soğuk diyorsanız ince bi sweat giydirin içine.

Lcw uyku tulumuyla benim bebegim terledi, verim alamadik. Ebebek'teki uyku tulumunu deneyecegim bir de.

Merhaba arkadaşlar lcw nin 1.6 tog uyku tulumunu kullanan varmı ? 1,5 yaşındaki kızıma aldım üzerini çok acıyo uyurken diye odanın ısısına uygun olmasına rağmen çocuğun vücudu cok soğuk
Bu tog değerleri Avrupalılar tarafından yapılmış ve Avrupalılar hava sogukluguna alışkın. Marmaris'te yaşıyorum benim mont giydiğim zamanlarda adamlar şort tişört geziyor.

Çocuğunuza serin gelmiş olabilir ama üşüyor ise dışkısı bozulur ishal olur falan oradab da anlarsınız

Bende lcw tulum kullanıyorum odası 24-25 derece zıbın giydırıyorum sadece bazen terlıyor bıle ama gogusunu ve ensesınden kontrol edın ona gore ıcıne bırsey giydırebılrsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…