LCW Home ürünleri

Estella-

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2014
1.211
2.310
Arkadaşlar merhaba :21:

LCW'nın tekstil bölümünden alışveriş yapan var mı?
Kalitesi hakkında neler söyleyebilirsiniz?
Kullanıp da rengi soldu deseni attı diyen var mı?
Özellikle yastık kılıflarına bayıldım.
Çeyizim için almayı düşündüm ama kararsız kaldım:KK64: Siz ne dersiniz?

Arkadaşlar merhaba :21:

LCW'nın tekstil bölümünden alışveriş yapan var mı?
Kalitesi hakkında neler söyleyebilirsiniz?
Kullanıp da rengi soldu deseni attı diyen var mı?
Özellikle yastık kılıflarına bayıldım.
Çeyizim için almayı düşündüm ama kararsız kaldım:KK64: Siz ne dersiniz?
Tekstil değilde giyim bölümünden ne aldıysam hepsi yırtıldı yada rengi gitti Pazar'dan aldıklarım Bile daha kaliteli bence en güzel ürünler sarev ve taç ın ürünleri

Canım bence m.coco yada english home indirimlerinden faydalan çok daha kaliteli olduğunu düşünüyorum hem de yatak ortuleri filan lcw home dan daha ucuz çarşaf aldım bana naylonumsu geldi ve terletiyor baya. Kırlent olarak kullanıcaksan 1-2 taneden zarar gelmez ama :KK66:

Valla ne yalan soyliyim hic ordan alisveris yapmamistim simdiye kadar fakat lastikli carsaf ihtiyacim vardi bir turlu alamamistim onunden gecerken vardir belki burda diye girdim lastikli carsafini aldim cok güzel çıktı kac kez yikadim ne rengi soldu ne lastigine bisey oldu. Internetten bir takim daha sipariş verdim sonra :) ben memnun kaldım

Canım bence m.coco yada english home indirimlerinden faydalan çok daha kaliteli olduğunu düşünüyorum hem de yatak ortuleri filan lcw home dan daha ucuz çarşaf aldım bana naylonumsu geldi ve terletiyor baya. Kırlent olarak kullanıcaksan 1-2 taneden zarar gelmez ama :KK66:
Canım cevabın için teşekkür ederim English home ve madame coco yu beğenmiyorum kaliteli bulmuyorum. Dediğin gibi bir kaç yastık kılıfı aldım daha çok dekor amaçlı. Hani yatakta dört yastık oluyor ya onun için, güzel görünüyo diye :halay:

Tekstil değilde giyim bölümünden ne aldıysam hepsi yırtıldı yada rengi gitti Pazar'dan aldıklarım Bile daha kaliteli bence en güzel ürünler sarev ve taç ın ürünleri
Sarev ve taç tan henüz hiçbir şey almadım daha önünden bile :KK53: Özdilekten havlu battaniye ve bornoz takımı aldım ve bayıldım böyle bir kalite yok. Lcw dan da yastık kılıfı aldım ama öyle görüntüsü için yani yazılı şekilli şukullu hoşuma gitti de :KK51:

Valla ne yalan soyliyim hic ordan alisveris yapmamistim simdiye kadar fakat lastikli carsaf ihtiyacim vardi bir turlu alamamistim onunden gecerken vardir belki burda diye girdim lastikli carsafini aldim cok güzel çıktı kac kez yikadim ne rengi soldu ne lastigine bisey oldu. Internetten bir takim daha sipariş verdim sonra :) ben memnun kaldım

Aaa çok güzel. Peki dokusu nasıl dokunduğun zaman anlarsın kaliteli mi? Bazı ürünlerin üzerinde Her ne kadar %100 pamuk yazsa da naylonumsu bi doku oluyo niyeyse :KK64:

X