Lazere devam etmeli miyim ?

ceyarceyar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2018
10
3
37
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 seans boyunca İzmir’de çok şubesi olan bir yerde lazere gitmeye başladım . İlk seanslard

Kullandığınız lazer türünü bilmiyorum fakat en etkilisi alexandrite lazer türüdür.100 de 100 bitecek diye birşey yok tek tük tüyler çıkıyor.Azaltıyor tüyleri.Benim fikrim devam edebilirsiniz lazere

Kullandığınız lazer türünü bilmiyorum fakat en etkilisi alexandrite lazer türüdür.100 de 100 bitecek diye birşey yok tek tük tüyler çıkıyor.Azaltıyor tüyleri.Benim fikrim devam edebilirsiniz lazere
Teşekkür ederim . Aslında daha uzun yazmıştım ama bir şekilde yazı anlamsız bir şekilde öylece kalmış . Tüyler inceldi vs ama sanki böyle çocuk bacağı gibi oldu ışık vurunca belli oluyor vs. Ben de kararsız kaldım ağdaya mı dönmeliyim diye . Bir iki seans daha şans verip duruma göre hareket edeceğim.

Lazer tüyleri zaten %100 bitirmiyor :KK43:. Ama bayağı bitirir. Ben de olmuştum. Çok küçük beyaz tüyler var mesela eski kalınlar yerine. Eğer sonuç alamazsan şekersiz sir ağda öneririm. Kalanları da inceltir uzun vadede bitirir <3

Teşekkür ederim . Aslında daha uzun yazmıştım ama bir şekilde yazı anlamsız bir şekilde öylece kalmış . Tüyler inceldi vs ama sanki böyle çocuk bacağı gibi oldu ışık vurunca belli oluyor vs. Ben de kararsız kaldım ağdaya mı dönmeliyim diye . Bir iki seans daha şans verip duruma göre hareket edeceğim.
İnceldikten sonra lazer görmüyor benim bildiğim ayrıca alexandrite koyu renk kıllar için ince olanlara diode yapılıyor ama o bile etki etmiyor rahatsız ediyorsa eski hangi yöntemi kullanıyorsan onla almaya devam yada iğneli epilasyon deniyor bitirmek için.

X