Lazer Liposuction (Lazer Lipo) Yöntemiyle Yağ Aldırmak

OpDrGuncelOzturk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
204
76
45
Lazer liposuction ıslak teknik denilen tumescent ve geleneksel yağ alma tekniklerinde kullanılan manuel yönteme alternatif olarak geliştirilmiştir. Biz plastik cerrahlara vücudun ulaşılması zor bölgelerine işlem yapma imkânı tanıyan bu yöntem vücut şekillendirmesi yapmak için idealdir. Lazer lipoliz veya liposculpture (beden şekillendirmesi) isimler de verilebilen lazer liposuction, geleneksel yöntemlerle önemli farklara sahip bir yöntemdir. Geleneksel liposuctionda yağlar cerrahi işlemle vakumlanarak dışarı atılması söz konusuyken, lazer liposuctionda yağlar oldukları yerde eritilir. Bu sıvılaştırılmış yağ kütlesi sonraki aşamada ince kesiler yardımıyla dışarı süzülür ya da nazikçe vakumlanır. Lazer yöntemi daha nazik bir yöntem olarak nitelendirilir çünkü yağın sıvılaştırılması daha ince kesilere ve daha küçük (mikro) aletlerin kullanılmasına izin verir; daha az yara izi kalır. Ayrıca lazerle yapılan lipsuctionda kullanılan ısı derinin daralmasını, böylece sıkılaşmasını da sağlayabilir.
Az Acı ve Daha Çabuk İyileşme
Liposuction lazerleri, sinir ve kas dokularına zarar vermeden sadece yağ hücrelerini hedef alacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Bu hassas tasarım, daha az acı ve daha çabuk iyileşme anlamına gelmektedir. Firmalar, en iyi sonuçları alabilmek adına farklı dalgaboyu ve frekansların kullanıldığı liposuction lazerleri geliştirmişlerdir. Bu ileri teknolojiyle yapılmış cihazlar ve onların biz cerrahlar tarafından gerçekleştirilen kalibrasyonu lazer liposuctionu pahalı sayılabilecek bir prosedür yapar.
Daha Hassas Bölgeler İçin
Lazer liposuction vücudu şekillendirme ve görünümünü geliştirmede geleneksel liposuctiondan pek farklı olmasa da küçük alanların tedavisinde daha çok tercih edilir. Pek çok estetik cerrah, daha hassas olduğu ve bu sayede daha iyi sonuçlar verebildiği için lazer liposuctionu, hastaların çene, gıdı veya yüz bölgesinde uygulamayı tercih eder. Lazerle bu bölgelerde oluşabilen aşırı yağlanmalar büyük bir hassasiyetle eritilebildiği gibi buradaki deri de neredeyse yüz gerdirme ameliyatında olduğu kadar etkili bir şekilde sıkılaştırılabilir.

Eğer siz de bu operasyonu yaptırmayı düşünüyorsanız, lazer liposuctionun mekanikleri ve dayandığı temeller hakkında fikir sahibi olmalısınız. Bunu bilmeniz doktorunuzun hangi teknolojiyi neden kullanacağını, o yöntemin sizin için neden uygun olduğunu ve güvenli olup olmadığını anlamanızı sağlayacaktır.

Guncel bey basen sorunum var sizi arastirdim. Yanliz benim icin fiyatlar onemli. Basen laserlipo kaca yapiyorsunuz. Hangi laser aletini ve hastaneyi tercih ediyorsunuz? Tesekkurler

Guncel bey basen sorunum var sizi arastirdim. Yanliz benim icin fiyatlar onemli. Basen laserlipo kaca yapiyorsunuz. Hangi laser aletini ve hastaneyi tercih ediyorsunuz? Tesekkurler

Merhaba Esra Hanım, ücret bilgisini buradan veremiyoruz 0532 177 87 89-0212 909 38 49 no.lu numaradan ararsanız asistanımdan istediğiniz bilgiyi öğrenebilirsiniz. Sevgiyle kalın...

X