Lazer Etki Etmiyor Bırakmalı Mıyım

bogurtlenkisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
4
0
21
Süslüler 5 seans gittiğim lazere 3 ay ara vermek durumunda kaldım. İlk zamanlarda tekrar tüylerim çıktıktan sonra döküldü ama bir süre sonra tüyler tekrar çıktı, lazeri yapan hanımefendi ara verdiğinde alma dediği için hiç almadım ama kol- bacak bölgesinde incelme dışında şuan pek bir azalma göremiyorum üstüne üstlük bacaklarımda oldukça fazla dışarı çıkmayan tüyler var. Hormonel bir bozukluğum var mı bilmiyorum 20 yaşındayım reglim aşırı düzenli değil 20-34 gün arasında 3 gün şeklinde kısa ve ağrısız oluyor, zaman bulup test de yaptırmayı düşünüyorum. Lazere gittiğim zamanlarda da 1 hafta olmadan tekrar tüylerim çıkıyordu, hiç kısa giyinemiyorum yol gösterirseniz çok sevinirim.

Hangi lazer makinesi ile presedur uyguluyorlar size?

Buz lazer olduğunu biliyorum ama cihaz modeli şuan aklımda değil
Buz lazer hic bir etki etmiyor canim. 8 sene once Aleksandrit lazere basladim. Gobegime kadar killar cikiyordu erkek gibi kalin kalin) bacagimda ayni kökte 3 kil dusun)
Simdi ole purussuz temiz vucudum varki . Ve bunlar 4 seans sonrasi etkisini gosterdi. Bacaklarda gobekte kolaltinda killar 4 seansa gitti. Genitalda ise tabii cok ince az az cikiyordu. Simdi senede bir zevke gidiyorum oysaki kilim hic yok. Ama bi kere yanlislikla buza gitmistim genital icin. 0 etki etmisti. Buz ucuz ve uygun paketler satiyorlar ondan insanlar ona gidiyor. Aleksantrite git sen de

Ben de yillar once alexandrite cihaziyla lazere gittim. Kac seans gittim hatirlamiorum baya azalmisti artik kalanlar da tuy gb cikiyordu. Aonra hamile oldugumu ogrneip birakmak zorunda kaldim. Uzerinden cok zaman gecti biraz artti tabi. Tekrar basliycam. Buz lazer dusunuyordum ben de. Etki etmiyor demissiniz. Acaba yine ayni cihaza mi girsem. Cunku biraz daha devam edebilseydim biticekti benim de.

Gittiğiniz cihaz ıpl cihaz ise gittiğiniz müddetçe uyutuyor gitmediğiniz de çıkıyor tekrardan. Bende buz lazere gitmiş biri olarak 6 seansdan sonra hiçbir etki görmediğim için bıraktım. Yapan uzmanında çok güzel yapmadığına şahit oldum anca lak lak peşinde idi. Laf cambazlığı yapıp düşük doz veriyordu hiçbir etkisi olmadı bende. İş bırakmaya gelince de ben düzenli gitmemişim öyle dendi . Düzenli gitmediğimde en fazla gününü bir hafta geçirdim oda regl vs oluyordu yani. Şimdi cihaz aldım evde kendim yapıyorum.

buz lazer değil alexandrite lazere gitmeniz gerekiyor. he ben 2 yıl gittim, su an hamile kaldım ve üst bacak ve üst kolda cok seyrek ve ince de olsa yine kıl çıktı. ama olur o kadar

Çok teşekkür ederim cevap veren herkese, düzenli gitmiş olmama rağmen ara verilince görülen etki 0'dan farksız gerçekten haklısınız başka bir yer aramaya başlayacağım sağ olun. ♥

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…