Lazer epilasyon

Sinddy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2015
300
76
Lazer epilasyon 4.seansım ama batıklar hala geçmedi gözenekler belirgin oldu bu normal mi sizce gözenekler o şekilde kalır die endişeleniyorum nokta nokta batıklar var bir sürü ve gözenekler belirginleşti

Merhaba. Bende lazer epilasyona gidiyordum ve bitmedi benim... batıklarda geçmedi. Acaba nereye gidiyorsunuz lazer epilasyon için? Memnun musunuz?

Lazer epilasyon 4.seansım ama batıklar hala geçmedi gözenekler belirgin oldu bu normal mi sizce gözenekler o şekilde kalır die endişeleniyorum nokta nokta batıklar var bir sürü ve gözenekler belirginleşti
Bende de nokta şeklinde batıklar vardı lazere gidiyorum 10 seanstan fazla oldu. Gecti batıklarım ama kaç seanstan sonra geçmeye başladı tam hatırlamıyorum. Kese yapıp nemlendirin düzenli olarak. Dediğim şekilde Bir kaç seans daha devam edin belki düzelir

ilerleyen seanslarda batıkların falan hep gececek sen her lazerden sonra 2. hatftanda kese yap bacaklarına flan hem dökülmelerin daha iyi olur hemde batıklarına iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…