Lazer epilasyon ve HPV

BENDE BUNU DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM BUGÜN GEÇEN AY SMEAR TESTİ YAPTIRDIM RAPORUM ŞÖYLE GELDİ;
Endoservikal Hücre: VAR Mikro Organizmalar:
PATOJEN ORGANİZMA GÖRÜLMEDİ
PATALOJİK TANI: Low Grade skuamöz intraepitelyal lezyon (LSIL)
Epikriz: 1-)Yüksek riskli HPV mRNA Analizi (Panther Aptims HPV, Cervista kontrol); (tip51,56,66,18,33,45,59,68,16,31,33,35,52,58)OZİTİF
2-) Olguda yüksek riskli HPV pozitivliği nedeniyle HPV tip 16 ve tip 18-45 çalışılmıştır.
HPV TİP 16: NEGATİF
HPV TİP 18-45: NEGATİF

Bende HPV virüsü var mı yok mu anlamadım , 2 sene önce lazer epilasyon yaptırmıştım genital bölgeme ve temizliğinden de pek emin değildim (yeni evliyim )

herhangi bir belirti olmadan mı test yaptırdınız? siil çıkmadan yani.. Hangi bölüme başvurdunuz? Kadın hastalıkları ve doğum mu ?

herhangi bir belirti olmadan mı test yaptırdınız? siil çıkmadan yani.. Hangi bölüme başvurdunuz? Kadın hastalıkları ve doğum mu ?
Ben genel kontrol için gitmiştim smear testinde ortaya çıktı . kolposkopi yaptırdım CİN1 çıktı ocakta tekrar smear yapılacak dr. takip önerdi. Artık lazer , havuz vs düşünemem sanırım kısacası temiz olduğuna güvenmediğimiz yerlerden uzak durmalıyız bunu anladım

Evet sizde hpv virüsü var, pozitif yazan yerde negatif yazsaydı negatif olurdu. Riskli tipler çalışılmış negatif çıkmış, yani sizde ayrıca çalışılan riskli türlerden yok fakat diğer hpv tür yada türlerinden var. Hangileri olduğunu öğrenmek için HPV GENOTİPLEME yaptırmalısınız

HPV FORUMU BU LİNKTEDİR https://www.kadinlarkulubu.com/foru...al-sigiller-hpv-human-papilloma-virus.138541/ ARKADAŞLAR BU LİNKTEKİ FORUMU TAKİP EDİN BÜTÜN SORULARINIZIN CEVABI BURADA HPV ARTIK BİTTİ ÇÜNKÜ GEÇEN SENEKİ DÜNYA GENELİNDE YAPILAN JİNEKOLOJİ KONGRESİNDE HİV YANİ AİDS HASTALIĞININ VİRÜSÜ İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALARDA MANTAR ÖZÜTLERİNİN TEDAVİSİ DENENİRKEN BU ÖZÜTÜN HPVYİ SİLDİĞİNİ TESADÜFEN KEŞFEDİYORLAR BU DA AHCC VE CORİOLUS MRL 4 SENEDİR BU ÇALIŞMAYI SÜRDÜRÜYORLAR İLAÇ OLARAK ÇIKMASI İÇİN 5 SENE GEÇMESİ GEREKİYOR(BİZZAT DOKTORUMUN BİLGİSİ KONGRE DÖNÜŞÜNDE KONUŞTUK!) YANİ İLACINA 1 SENE KALDI ÇALIŞMAYI YÜRÜTEN MYCOLOGY RESEARCH LABARATUVARLARI TÜRKİYEDE YOK İLAC ÇIKMADAN İLACIN DAHA GÜÇSÜZ BİTKİSEL VERSİYONUNU ÇIKARDILAR CORİOLUS MRL 500 MG GÜNDE 6 TANE KULLANILIYOR 6 AY RİSKLİ TİPLİYSE 1 YIL KULLANIYOSUNUZ YA SMEAR TEMİZ GELİYOR YA DA %95 ORANINDA BÜTÜN TİPLERİ ÖLDÜRÜYOR FOLİK ASİTLE KULLANILDIGINDA ETKİSİ ARTMIŞ YAPILAN CALISMALARI İNCELEYİN ÜZÜLMEYİN GÖZÜMÜZ AYDIN TANIDIĞI OLAN CORİOLUS MRLYİ YURTDIŞINDAN GETİRTSİN KULLANDIKTAN SONRA TEKRAR SMEAR ALDIRSIN !!!!!!! YAPMANIZ GEREKEN HERŞEY KOPYALADIGIM LİNKTE YAZILI BÜTÜN BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR MAKALELER ÇIKAN İLAÇLA İLGİLİ BİLGİ .AYRICA ORAL YAPMAYIN YAPTIRTMAYIN ORALLE DE BULASIYOR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…