Lazer Epilasyon Lazer epilasyon sorunu

Nopreblen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2020
320
415
Merhaba bayanlar benim derdim lazer epilasyon iki konuda sorunum var

Birincisi aşırı tüylenmem var. Yıllarca jilet kullandım genetial bölge için haliyle çok yayıldı utanıyorum gitmeye. Yaptıran bayanlar temizleyip mi gidiyor yoksa biraz çıkması mı gerek. Yani utanıyorum. Bir ben böyleymişim gibi geliyor. Çünkü vücuduma epilasyon aleti kullandım hep oda batıl falan yaptı. Genetial bölgede dediğim gibi hep jilet kullandım oda çok kalınlaştırdı. Artık çok rahatsızım. Kıl tüy uğraşmak istemiyorum. Genetik olarakta kıllı bir gemetiğimiz var. Göbek bölgemde falan da baya kullanma var.

İkinci sorunum da iki cihaz ile görüştüm birisi candela gentlelase pro alexandrite lazer epilasyon

DDiğeri de
Robotx hybrid alexandrite
lazer

Bu ikisinden lazer giden sonuç alan var mı? Robotix olan komple vucüt kampanyalı 2000 TL ye yaparım dedi fiyat ucuz geldi biraz karın tüm bacak kol koltuk altı yüz genetial bölge dahil bu fiyatı verdi diğerinde telefonla konuştum görmem lazım fiyat için dedi. Sizce hangi cihazdan memnun kalırım. Bir de utanma konusunu aşmam lazım. Hanım çlar bana bir el atın 🤗🤗

Alexandrite cok iyi gidenler cok memnun ben diod ütulemeye gittim koltuk alti bacak komple bitti ama genitalde bitis olmadi bitme suresi kisinin kıl köklerine gore degisir.
Pis olarak gitmiyosun utanmana gerek yok 1 veya 2 gun onceden jiletle temizleyip o sekilde gidiyosun

Yıllar önce candela alex yaptırdım.

2 doğum sonrası genital bölge yüzde 50 geri geldi ama bacak ve kol altında 3 5 tüycük var, o kadar.
Fazlasıyla tavsiye ederim alexi, 8 seans ve 8 tarama şeklinde 16 defa gittim.

Ayrıca bitimine asla anlaşmayın, her seans ücretini ayrıca verin.
Bitimine anlaşmalarda düzgün uygulama yapılmıyor ya da kısa kesiliyor seanslar.
Tüm vücut uygulama en az 50 dk sürer, cihazı doğru kullanırlarsa yani aşağıdan yukarı atış yapılırsa canınız acımaz çünkü önce soğuk üfler ardından atış yapar.

2 doğum sonrası genital bölge yüzde 50 geri geldi ama bacak ve kol altında 3 5 tüycük var, o kadar.

Tüm vücut uygulama en az 50 dk sürer, cihazı doğru kullanırlarsa yani aşağıdan yukarı atış yapılırsa canınız acımaz çünkü önce soğuk üfler ardından atış yapar.

Benim gittiğim yer 30 dk sürüyor maksimum ama giden herkes memnun.
Bana gelince ilk seans a gittim canım çok yandı parayı peşin verdim maalesef

Bende 2022 de gebelik düşünüyorum kıllar yeniden mi geliyor hem param hem çektiğim acı boşuna mı gtti yani 😪😪😪

Utanılacak hiçbir şey yok, her gün bir sürü kişiyi o şekilde görüyorlar. Onlar için çok doğal bir şey :) Ben trimmer ile kısaltıp öyle gidiyorum. Cihazlar hakkında bir fikrim yok
Çok teşekkür ederim ben yıllarca bu sorunla uğraştığım için takıntılı hale geldim sanırım.

Alexandrite cok iyi gidenler cok memnun ben diod ütulemeye gittim koltuk alti bacak komple bitti ama genitalde bitis olmadi bitme suresi kisinin kıl köklerine gore degisir.
Pis olarak gitmiyosun utanmana gerek yok 1 veya 2 gun onceden jiletle temizleyip o sekilde gidiyosun
Telefonla aradığım bayan tüylere bakmam lazım ona göre fiyat veririm diyince gidesim gelmedi 😂 robotix çok ucuz fiyat verince acaba iyi değilimdir diye düşündürdü tüm vücut 2000 baya iyi bir fiyat

Benim gittiğim yer 30 dk sürüyor maksimum ama giden herkes memnun.
Bana gelince ilk seans a gittim canım çok yandı parayı peşin verdim maalesef
Hormonal olarak kılların bazıları geri gelir.
Benim sadece genital bölgede geld, diğer yerlerde yok, buna şükür.

Tüm vücut seansın 30 dk sürmesine imkan yok, tarama bile daha fazla sürüyor.
Eğer sadece birkaç bölge gidiyorsanız neyse.
Atışı yüksek yapmıyor ise canınızın genital bölge dışında acımaması lazım, aşağıdan yukarı şekilde hizalayacak.

Teşekkürler canım inşallah robotix de soğuk hava başlığı var falan dedi ama çok kararsız kaldım

Bende 2022 de gebelik düşünüyorum kıllar yeniden mi geliyor hem param hem çektiğim acı boşuna mı gtti yani 😪😪😪
Ben iki doğum yaptım bu zamana kadar bu yüzden bekledim yoksa 17 yaşında hemen gitmeliyim diye düşündüm kadın evlenmeden çocuk yapmadan asla yaptırma ayrıca 20 yaş sınırım var dedi. Hormonlardan biraz çıkma oluyormuş öyle demişlerdi ama bilemiyorum kişiden değişir sanırım.

Teşekkürler canım inşallah robotix de soğuk hava başlığı var falan dedi ama çok kararsız kaldım
Ben yıllar yıllar önce, 2013 de seansına tüm vücut 500 tl ödüyordum.
Yaptıracağınız yer güzellik merkezi olmasın lütfen, poliklinik olması şart.
Böyle el altı uygulama yapan yerlere itibar etmeyin, alex tehlikeli cihaz deriyi yakar, iz kalır/

Merhaba bayanlar benim derdim lazer epilasyon iki konuda sorunum var

Birincisi aşırı tüylenmem var. Yıllarca jilet kullandım genetial bölge için haliyle çok yayıldı utanıyorum gitmeye. Yaptıran bayanlar temizleyip mi gidiyor yoksa biraz çıkması mı gerek. Yani utanıyorum. Bir ben böyleymişim gibi geliyor. Çünkü vücuduma epilasyon aleti kullandım hep oda batıl falan yaptı. Genetial bölgede dediğim gibi hep jilet kullandım oda çok kalınlaştırdı. Artık çok rahatsızım. Kıl tüy uğraşmak istemiyorum. Genetik olarakta kıllı bir gemetiğimiz var. Göbek bölgemde falan da baya kullanma var.

İkinci sorunum da iki cihaz ile görüştüm birisi candela gentlelase pro alexandrite lazer epilasyon

DDiğeri de
Robotx hybrid alexandrite
lazer

Bu ikisinden lazer giden sonuç alan var mı? Robotix olan komple vucüt kampanyalı 2000 TL ye yaparım dedi fiyat ucuz geldi biraz karın tüm bacak kol koltuk altı yüz genetial bölge dahil bu fiyatı verdi diğerinde telefonla konuştum görmem lazım fiyat için dedi. Sizce hangi cihazdan memnun kalırım. Bir de utanma konusunu aşmam lazım. Hanım çlar bana bir el atın 🤗🤗
Hormonal olarak kılların bazıları geri gelir.
Benim sadece genital bölgede geld, diğer yerlerde yok, buna şükür.

Tüm vücut seansın 30 dk sürmesine imkan yok, tarama bile daha fazla sürüyor.
Eğer sadece birkaç bölge gidiyorsanız neyse.
Atışı yüksek yapmıyor ise canınızın genital bölge dışında acımaması lazım, aşağıdan yukarı şekilde hizalayacak.

Tüm bacak
Kol ve alti
Genital

30 dk soruyor
Aşağıdan yukarı yapıyor evet.

Bana da az geldi ama kuzenim de ancak o kadar diyor onun tüyler baya azaldı.

Umarim hamileyken benimde çıkmaz

Bitis garantili olanlara gitmemeyi tercih edin demeye geldim
2000 full paket 6 seansta bitmezse 2 seans hediyem dedi yeni başlamış bu işe birde elinde heder olmayım diye de dünmüyor değilim en iyisi daha işinin ehli birine bırakmak

Ben iki doğum yaptım bu zamana kadar bu yüzden bekledim yoksa 17 yaşında hemen gitmeliyim diye düşündüm kadın evlenmeden çocuk yapmadan asla yaptırma ayrıca 20 yaş sınırım var dedi. Hormonlardan biraz çıkma oluyormuş öyle demişlerdi ama bilemiyorum kişiden değişir sanırım.
Bende ilk doğumu yaptım
İkinci 2022 gibi düşünüyorum ama artık gitmek istedm dedim çıksa bile bu kadar çıkmaz dedim

Ben yıllar yıllar önce, 2013 de seansına tüm vücut 500 tl ödüyordum.
Yaptıracağınız yer güzellik merkezi olmasın lütfen, poliklinik olması şart.
Böyle el altı uygulama yapan yerlere itibar etmeyin, alex tehlikeli cihaz deriyi yakar, iz kalır/
Güzellik merkezi kuafördü kendisi yıllarca gittiğim bir yer güzellik merkezine dönmüş fiyata kış kampanyası falan dedi ama yanık konusunda haklısınız burada hastane yapmıyor maalesef küçük bir yer

Bende ilk doğumu yaptım
İkinci 2022 gibi düşünüyorum ama artık gitmek istedm dedim çıksa bile bu kadar çıkmaz dedim
Çok haklısınız sadece zaman kaybı inanın aylık 2 saat kıl tüy uğraşıyorum daha önceden yaptırdığınız için çıksa bile bir kaç seansta biter

Güzellik merkezi kuafördü kendisi yıllarca gittiğim bir yer güzellik merkezine dönmüş fiyata kış kampanyası falan dedi ama yanık konusunda haklısınız burada hastane yapmıyor maalesef küçük bir yer
Asla yaptırmayın derim.
Herhangi bir yeterliliği olmadığı için kaçak oluyor bu.
Çok uzun zaman önce güzellik merkezlerine yasaklandı bu cihazlar, ancak dermatologlar ve ekipleri tarafından yapılabiliyor.
Deride yanık olma ihtimali her zaman vardır, çok fazla cilt ile alakalı sorun çıkarabilir.
Ancak bir uzman yapmalı bunu, güzellik uzmanı değil elbet.

Oraya gideceğinize lumea alın, onu da kullandım ben.
Uzun sürede çıkarıyor ve acısız.
Tüm seansları atlamadan yaptığınızda senede 2,3 uygulamaya kadar düşürüyormuş.

2000 full paket 6 seansta bitmezse 2 seans hediyem dedi yeni başlamış bu işe birde elinde heder olmayım diye de dünmüyor değilim en iyisi daha işinin ehli birine bırakmak
Isının ehline bırakın ama yine de bitiş garantili almayın bence. Az biraz fazla verin ama paranızla rezil olmayın sonra.

X