Lauren luke den süper makyaj videoları,ben çok şey öğrendim bu videolar sayesinde (:

UMRUMDISI

suskunluğm asaletmdendir!
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
213
0
Lauren Luke den makyaj dersleri !! arkadaşlar çok öğretici videolar, ben makyaj yapmayı bu videoları görmeden bilmiyormuşm..
girin bakın birçok video var kesinlikle pişman olmayacaksınız !!

youtube da bu videolar, Türkiye'den direk giriş olmadığı için dediğim siteye girin önce.

önce bu siteye girin Ktunnel evrimii gizliliinizi korumak iin burada! ya da google a ktunnel yazın ve ilk çıkan siteye tıklayın..
sonra altta begin browsing kısmına tıklayın, youtube a girmiş oluyorsunuz böylece. Search yazan kısma PANACEA81 yazın ve ilk gelen sonuca tıklayın. Karşınıza bir çok video çıkıyor, see all diyerek tüm hepsini görebilirsiniz, kolay gelsin...yerimsenibenhihoyyyt

Son düzenleme:
cnm sayfaya girince playlists yazıo ilk başta hani arka fondaki renk pembe oraya bak,biraz alta inince videos(183) yazıo, videos(183) kısmına bak ve hemen onun altında see all yazıo,oraya tıkla istemediğin kadar video var :1hug: my vlog yazan yerin biraz üzerinde cnm

BıTANEM ÇÖZDÜM GERÇEKTEN SÜPER PAYLAŞIMIN ıÇıN TŞKLER Bı MAKYAJ ÖZÜRLÜSÜ OLARAK GERÇEKTEN SÜPER opuyorumnanaktan

TŞK EDRıM CANIM :)) VALLA BÜTÜN GECE ıZLEYEBıLıRıMkaydirigubbakcemile3zemuszemus BU GÜNLERDE KOKOŞ OLASIM GELDı VALLA YAzemuszemus

tamam bitanem sevindim, gerçekten çok güzel videolar var, bana çok şey öğretti, umarım faydası olur sana da Şeniz

TŞK EDRıM CANIM :)) VALLA BÜTÜN GECE ıZLEYEBıLıRıMkaydirigubbakcemile3zemuszemus BU GÜNLERDE KOKOŞ OLASIM GELDı VALLA YAzemuszemus

o zaman iyi seyirler cnm opuyorumnanaktan
çok güzel videolar var kesinlikle izle zaten kaydirigubbakcemile5
bende izliyorum şimdi

Son düzenleme:
lauren gerçekten çok güzel makyaj yapıyor ve çok şirin, sitesini de takip ediyorum

Ya bu videoları hangi siteden izliyosunuz ben bulamadım sadece fotograflar çıkıyor

bu kadını ne zamandır biliyorum ya harika makyaj yapıyor her türlüsünü biliyor maşallah videolara da çok güzel başlık koymuş aradığınızı bulabiliosunuz çok da güzel anlatıo ama biraz hızlı konuşuo bazen anlamıorum
paylaşım için teşekkürler
:)

slm kızlar ya,(konu sahibesi):dün gece bu verdiğin adresi açtıımda bide yanda başı şalla kapalı az şişman bi kadın vardı,melez gibiydi.ama şimdi bulamıorum.aynı sitede aynı adreste! gören olursa yada bilen varsa o hatunun adını bana yazıverirmisiniz???? bende örencem makkaj yapmayı çok sefiom böle şeyleri...çok sık takılamıorum ama siteyi takip ediorum arklar:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…