laparoskopi

bilgen35

OLACAK OLACAK.....
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
1.927
13
42
merhaba doktor bey 31 aralıkta ultrasona girdiğimde sağ overimdeki kistim 3.2 cmdi 15 gün önce doktora gittiğimde4.88 olarak büyümüş,bugün doktora gittiğimde 7.3 cm di ankaraya tedavi için geldiğimde hsg filmini değerlendiren hoca tanısal L/S+OPERATİF H/S ÖNERMİŞTİ URFADAKİ DOKTORUM laparoskopi yaptırman şart dedi.bu işlem ne kadar sürüyor hastanede yatmama gerek varmı bide sizde bu işlemin fiyetı nedir.cevaplarsanız sevinirimsenağlama

sizden cevap bekledim doktor bey iki gündür sanırım cevap yazmıycaksınız teşekkür ederim yinede

evet bir gece hastanede yattım . çok ciddi ağrılar olmasada evet oluyo. ama korkulucak bişi yok. rahat ol.evdede bir iki gün dinledim. çabuk atlatırsın .

merhaba doktor bey 31 aralıkta ultrasona girdiğimde sağ overimdeki kistim 3.2 cmdi 15 gün önce doktora gittiğimde4.88 olarak büyümüş,bugün doktora gittiğimde 7.3 cm di ankaraya tedavi için geldiğimde hsg filmini değerlendiren hoca tanısal L/S+OPERATİF H/S ÖNERMİŞTİ URFADAKİ DOKTORUM laparoskopi yaptırman şart dedi.bu işlem ne kadar sürüyor hastanede yatmama gerek varmı bide sizde bu işlemin fiyetı nedir.cevaplarsanız sevinirimsenağlama

Merhaba sara,

Yaptırdığınız testler, muayeneler ve incelemeler bir tüp bebek merkezinde yapılmadı ise güvenmemenizi öneririm. Mutlaka kabul görmüş bir tüp bebek merkezine başvurunuz, burada tanı ve tedavi planlamalarınız yapılsın. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün

Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

X