Laparoskopi sonrasında hamile kalan?

Efnanl

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2023
1.425
1.482
26
Merhaba kızlar,
Perşembe günü Laparoskopi ameliyatı oldum . Sol tarafım açıldı . Sağ açılmadı .Ameliyat olup kaç ay sonra hamile kaldınız ? Tek tüple hamile kalınır mı ?

Merhaba kızlar,
Perşembe günü Laparoskopi ameliyatı oldum . Sol tarafım açıldı . Sağ açılmadı .Ameliyat olup kaç ay sonra hamile kaldınız ? Tek tüple hamile kalınır mı ?
bende yarın olacağım hem laparoskopi hem histeroskopi. çok ağrınız oldu mu acaba? daha önce gebelik geçirdim ben kürtaj oldum ama yinede tüplerede bakalım dedi doktorum. biraz da korkuyorum açıkçası

bende yarın olacağım hem laparoskopi hem histeroskopi. çok ağrınız oldu mu acaba? daha önce gebelik geçirdim ben kürtaj oldum ama yinede tüplerede bakalım dedi doktorum. biraz da korkuyorum açıkçası
Çok olmadı ama oldu kuzum. Nasıl geçti ameliyat olmuş olmalısın sonuç nasıl çıktı

Çok olmadı ama oldu kuzum. Nasıl geçti ameliyat olmuş olmalısın sonuç nasıl çıktı
Tupler acik yumurtaliklar saglam :) bikornis olabilir demistik ama o da degilmis septum varmis histeroskopi ile temizlemisler 1 ay dogum kontrol hapi kullanacagim spiral ya da dogum kontrol hapi demisti doktor ben hap istedim yapisma olmasini engelliyormus. Bir ay kullan ilk adetten sonra gebe kalmak icin deneyebilirsin dedi. Agrim ssdcee omuz ve karin bolgemde gaz sancisi tuvalete cikmakta normalde de zorlanan biriyim benjm icin ekstra zor oluyor suan :)

Maşallah kuzum tez zamanda kucaklarımız dolar inşallah

Amin insallah Allah isteyen herkese nasip etsin :) siz gaz olayini nasil cozdunuz acaba
Çok şükür ben gaz sorunu hiç yaşamadım :) nasıl oldu bilmiyorum ama bi şekilde atlattım o günleri . Bir arkadaşım rezene iç dedi ama gerek kalmadı belki işine yarar . Doktorum 1 ay korunma dedi şimdi adet gördüm . 15 gün oldu ameliyat olalı bir hafta sonra yumurtlamaya başlıcam sanırım bu ayı boş geçirmek istemiyorum

Ben de 1 ay korunup adet gordukten sonra baslayacagim guzel haberlerinizi aliriz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…