Laparoskopi resimlerime bakar mısınız rahim var mı yok mu ?

Hayalim38

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
101
-25
24
Merhaba arkadaşlar ben doğuştan regl olmuyorum sadece ilaç içince kahverengi birkaç damla leke şeklinde olmuştu. 2 kere laparoskopi oldum birinde Doktorların kimisi rahim var ama küçük dedi diğerinde başka doktor rahim yok dedi . Şimdi hangisine inanayim bilemedim. Yeniden doktora gideceğim ama eğer aranızda anlayan arkadaşlar varsa yorumlayabilir mi ? Tabiki en doğru tespiti doktor yapar ama ben sizdende yorum almak istedim..

Eklentiler

• IMG_20220827_003835.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20220827_003655.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20220827_003639.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 57
Çok küçük bir rahim var. Bazı doktorlar bunu fonksiyonsuz görüp yok diyebilir. İlaçla mini bir kanama da olduğunuza göre küçük de olsa rahim benzeri bir yapılanma var bence.

Çok küçük bir rahim var. Bazı doktorlar bunu fonksiyonsuz görüp yok diyebilir. İlaçla mini bir kanama da olduğunuza göre küçük de olsa rahim benzeri bir yapılanma var bence.
İnşallah bende öyle umut ediyorum ilaçlarla Felan büyür diye ugrasicam bakalım . Hormon tahlili yaptırdım prolaktin ve t3 yüksek çıkmış bunlar normal şartlarda bile adet olmaya engel hamile kalmaya engel hormonlarmis .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…