laparoskopi ile tüp açma ameliyatı olanlar

Sunset8989

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2024
33
11
27
Merhaba salı günü laparoskopi ile tüp açma ameliyatı olacağım kapalı sekilde , benim gibi bu sekilde ameliyat olanlar var mı yardımcı olur musunuz ağrı durumu , anestezi ağır mı oluyor , uyanma ağrılımı vs gibi neler yaşadınız çok sevinirim yardımcı olursanız

Son düzenleme:
Merhaba, ben oldum sağ tüp alınacak dediler meğerse alt kısmında kist varmış tiplerde sorun yokmuş. Benim canım çok tatlıdır ama hiç ağrı olmadı. Sadece bir kaç gün kasıkta ağrı oluyor oda dayanılmayacak gibi değil. Bir kaç gün tek kalmamanızı öneririm.

Ben oldum bu ameliyatı yıllar önce,ağrısı sızısı pek yok.Hafif bir ağrı ilk uyanınca .Ağrı kesici yapıyorlar birdahada öyle ağrı olmadı ,2-3gün sonra kendimi yormadan hayatıma devam etmiştim.Bebim tüpüm açıldı ama sonra tekrar kapanınca bağlatıp tüp bebeğe geçmiştim.İnşallah senin farklı olur

Ben oldum bu ameliyatı yıllar önce,ağrısı sızısı pek yok.Hafif bir ağrı ilk uyanınca .Ağrı kesici yapıyorlar birdahada öyle ağrı olmadı ,2-3gün sonra kendimi yormadan hayatıma devam etmiştim.Bebim tüpüm açıldı ama sonra tekrar kapanınca bağlatıp tüp bebeğe geçmiştim.İnşallah senin farklı olur
merhaba bende tüp bebek yaptırdım embryo dondurdum ameliyattan sonra transfer olacagım , öncesi ameliyat denilince bende korktum açıkcası

Merhaba benim de tüplerim kapaliymis daha tüp bebek yapacak doktorla görüşmedim ama rahim filmi çeken doktorum tüp bebek öncesi tuplerini bağlayabilir dedi. Sizin süreciniz nasıl geçti. Bebeğiniz var mı

Merhaba benimde rahim filminde kapalı çıkan tüpümü açmak için laparoskopi ameliyatı olmuştum 2 yıl önce, ama tüpüm açılmadı malesef, laparoskopi sonrası birkaç gün ağrı sancı oluyor ama ağrı kesici ilaçlarla hafifliyor.. süreciniz iyi geçer inş 🤲

X