Bebek İkinci El Lansinoh Çiftli Elektirikli Süt Sağma Makinesi ve Oyuncaklar (Sayfa 3' den itibaren)/satılmıştır

izmirgelini

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2011
544
14
Fisher Price Mutlu Düşler Dönence

Bebeğinizin mutlu düşler görmesi içinodasına yumuşak yansımalar ve dinlendirici müzik getiren yepyeni dönence!
Dönencenin üzerinden tavana rahatlatıcı görüntüler yansırken, yumuşak dostlar bebeğinizin başı üstünde dönerler.
Bebek; Bach, Beethoven, Mozart ve Türkçe bir niniyle uykuya dalar.
Karyolaya bağlanan ana bölüm bebek büyüdüğünde gece lambası olarak da kullanılır.
Uzaktan kumandası sayesinde bebeği uyandırmadan dönenceyi çalıştırabilirsiniz.
Yumuşak yansımalar ve dinlendirici müzik eşliğinde yumuşak dostlar bebeğinizin başı üstünde dönerler.
Karyolaya bağlanan ana bölüm bebek büyüdüğünde gece lambası olarak da kullanılır.

0 AY+ icin uygundur
Piller dahil değildir.
park yataklara uygun değildir.

Fisher Price mutlu düşler dönencemiz satılıktır. Fiyat 70 TL dir.
Temiz durumdadır. Çizik kırık vs yoktur.
Eksik parçası yoktur. Bütün parçaları tamdır.
Oyuncakları temizdir.
Gece lambası yanıyor. Sıkıntısı yok.
Tepesindeki lamba yanıyor ve tavana, duvara yıldızlar yansıtıyor sorunu yok.
Müzikleri çalıyor sıkıntısı yok. 4 ayrı müzik tuşu var. Hepsi çalışır durumda . 20 dk boyunca müzik çalıyor.
Uzaktan kumandası var. Yatağınızdan müzik değiştirebiliyor veya durdurabiliyorsunuz.
Döner aksamında sorun yok. Dönüyor. Sadece Dönme esnasında plastikler bir bölgede biraz birbirine sürtüyor sürtme esnasında 3-4 sn lik bir ses çıkarıyor. tek kusuru bu. Hediye geldiği için değiştirme imkanım olmadı. Genelde ben döndürmeden kullandığım için benim için sorun olmadı. Kızım müzik sesinde mışıl mışıl uyuyor bebekliğinden beri. Artık 1 yaşında oldu, artık ona değişik ninniler çalıyorum. Bu dönenceye ihtiyacımız kalmadı. Başka bir bebeği mışıl mışıl uyutsun diye satmaya karar verdim.

Hamak

Fiyatı: 30 TL
Doğumdan itibaren 7-8. aya kadar kullanabilirsiniz.
Gaz sancısı çeken bebeklerin uykuya rahat daldığını söylerler,,,
Benim kızım için 20 günlükken falan aldım. 8. aya kadar kullandım.
Üzerinde leke vs yok.
Battaniye sererek kullandım.
Bebeğimi uykuya dalması için hafif hafif hamakta sallardım uyuyunca da beşiğine götürürdüm.
Bana çok kullanışlı oldu. Eğer hamak almayı düşünen bir anne veya anne adayı varsa alıp denemesi amacıyla satıyorum. Çünkü her bebekte işe yaramayabiliyor. Denemek lazım.
Ayak kısmı 4 parçaya ayrılıyor. Ben yere temas eden kısımlar sağlam olsun diye demirden yaptırdım üstünü ince bir boya çektikten sonra streçle kapattım.. Böylece daha sağlam oldu..
Tertemiz ürün almak isteyipte çok para verip kullanamamaktan korkan anneler için ideal bir seçim.. Benim kızım sevdiği için ben uzun süre kullandım. İnşallah alan kişinin de işini kolaylaştırır...
Orjinal kutusunda göndereceğim..

Kraft x factor la

Fiyatı: 70 TL

Bebeğim 6. ayındaydı aldığımızda. hala kullanılabiliyor. Ama artık kızım büyüdü bu kadar yeter.
Dış görünüşünde en ufak kırık bile yok.
Bütün oyuncakları tam.
Tertemiz durumda.
Müzikleri çalışır durumda.
Sadece ön kraft yazan kısımın üstünde. elle döndürülen oyuncaklar var. onun sağ ve sol bacağı kökünden kırıldı. Kızım biraz ağırlık vermişti üzerine. Onları dibinden yapıştırdık. Dışarıdan belli etmiyor. Temiz ve çok kullanışlı bir hoppala. 15. aya kadar kullanıma uygun.. bizde büyüdük artık evde yer açmak lazım.. bu yüzden satıyoruz..
Orjinal kutusunda göndereceğim..

Hamak duruyor mu ve takas düşünür musunuz

Şehiiir neres, aacaba

Hamak ve hoppala satıldı arkadaşlar bugün kargoları yapıyorum...
Dönenceyi isteyen varsa acele etsin sadece cuma gunleri kargo yapabılıyorum..
Isteyen olursa bugun dönencenınde kargosunu yapabilirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…