Lancome

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.352
10
kokoşlar:21:sizlere çok sevdiğim bir marka hakkında öneri sunmak istiyorum:KK19:
eskiden(yerli kozmetik kullanmazken:KK1:)en beğendiğim marka LANCOME idi..
cilt bakım ürünlerinden tutun,makyaj malzemesine kadar her ürünümü lancome den alırdım:KK24:
tabi seneler önce kk yoktu hayatımda:KK31:o yüzden resim çekemedim:KK1:
ürünlerin detaylı isimlerinide bilmem...ama parlatıcısından tutun,allığına,fondotenine,farına,rimeline:KK69:akıla gelebilecek her ürününe bayıldığım bir markadır
gözü kapalı tavsiye ederim:KK19:heleki allığına aşıktım:KK69:göz altı kapatıcısıda oldukça başarılıdır:KK31:kısaca,dolabını yenilemek isteyen herkes e,lancome tavsiye ederim.ben memnun kaldım,sizlerinde memnun kalıcağını düşünüyorum:13:​
images
Dudak-Parlat%C4%B1c%C4%B1-14-Frambuaz-15ml-0-5oz.png
10845680902.jpg

lancome%20rimel.jpg
lancome-bi-facil-o.jpg
02652980901.jpg

(resimler alıntıdır)

Son düzenleme:

kesinlikle katiliyorum
bendede lancome tutkusu var...
ne alirsam alayim elim ilk lancome gider.

cok güvendigim, cok sevdigim bi marka.
bende en cok rimelinden, fondoteninden ve gözkaleminden memnunum
hele fondeteni ve pudarsi, yüzüm fotolarda bebek gibi cikiyor
tertemiz, piril piril... bi sürü sivilce izi olmasina ragmen

kesinlikle katiliyorum
bendede lancome tutkusu var...
ne alirsam alayim elim ilk lancome gider.

cok güvendigim, cok sevdigim bi marka.
bende en cok rimelinden, fondoteninden ve gözkaleminden memnunum
hele fondeteni ve pudarsi, yüzüm fotolarda bebek gibi cikiyor
tertemiz, piril piril... bi sürü sivilce izi olmasina ragmen

canım kesinlikle:13:
diğer yabancı markalarıda kullandım,ama lancome kadar memnun kalmadım:KK12:
fondoteni yokmu:KK69:porselen görünüm veren fondoteni vardı bende,herkes hayran kalırdı ten makyajıma:78:

canım kesinlikle:13:
diğer yabancı markalarıda kullandım,ama lancome kadar memnun kalmadım:KK12:
fondoteni yokmu:KK69:porselen görünüm veren fondoteni vardı bende,herkes hayran kalırdı ten makyajıma:78:

siz hangi fondodetinini kullanmistiniz?
benimkim Photogenic

yeni fondoteni cikmis simdi, julia roberts reklamini yapiyor.
onu denemek istiyorum bu bitince...

siz hangi fondodetinini kullanmistiniz?
benimkim Photogenic

yeni fondoteni cikmis simdi, julia roberts reklamini yapiyor.
onu denemek istiyorum bu bitince...

canım yazımın başında belirttiğim gibi,isimlerini bilmem çeşitlerinin:)
benimkisi porselen görünüm verendi,ve karma ciltler içindi.yağlandırma yapmazdı
şişesi cam değildi...

855213808399611_1262033216.jpg

aynen böyleydi...ama ismini hatırlamıyorum:)dikkat etmezdim hiç:)

anladim.
photogenic olsa gerek... zaten sürekli yeniliyor kendini lancome.

8452172569178800.image.jpg

buda yenisi :) miracle serisinden...
kapaticisida var, onuda denemek istiyorum.

Lancome juicy tubes'un Angelina'nın favori glossu olduğunu biliyorum renk skalasıda baya geniş .

Miracle parfümünü bir aralar sürekli kullanıyordum kokusu çok fresh :KK69:

Haaaa bir de unuttuğum birsey var =) Lancome hypnose maskarası bayanların en çok kullandığı maskaralar arasında .:KK24:

Çok sağol Tanrıça,,çok teşekkür ettim :KK71:
rica ederim hayatım:KK19:

anladim.
photogenic olsa gerek... zaten sürekli yeniliyor kendini lancome.

8452172569178800.image.jpg

buda yenisi :) miracle serisinden...
kapaticisida var, onuda denemek istiyorum.
olabilir:)
denersen yorumlarını beklerim:KK3:

Lancome juicy tubes'un Angelina'nın favori glossu olduğunu biliyorum renk skalasıda baya geniş .

Miracle parfümünü bir aralar sürekli kullanıyordum kokusu çok fresh :KK69:
çok hafiftir miracle kankam:KK19:
angelinanın kullandığını bilmiyodum:)bende 6-7 çeşidi vardı valla:KK69:hastaydım kanka kokusuna,tadına:KK17:
favorim doğal kırmızılık verendi ama:KK23:birde şeftali rengi:KK69:

Haaaa bir de unuttuğum birsey var =) Lancome hypnose maskarası bayanların en çok kullandığı maskaralar arasında .:KK24:

hadi ya:KK24:bilmiyodum livim,doğrudur:13:

Lancome gerçekten harika ürünleri olan bir marka... Eskiden ben de bütün ürünlerimi bu markadan alırdım...
Mesela göz makyajı temizleyicisi çok başarılı tavsiye edebilirim (ben şimdi başka bir marka kullanıyorum)

Geçen gün makyaj sandığımı karıştırırken... taaa gençkene (15 yıl olmuştur) aldığım bir makyaj seti geçti elime hala içinde, farları ve bir renk ruju duruyor (o zaman kırmızıyı kullanmazdım) diğer rengi bitmiş :) seti atmamışım :)) yine atamadım... Böyle garip takıntılarım var çok sevdiğim bişeyi atamıyorum, bitse de bazı ürünlerin kutuları duruyor ... :))

Şimdi bu içindeki farlar çok güzel renkler ama onca yıl geçmiş kullanılır mı sence :44: Yoksa sandığın dibinde kalsın hiç dokunmayayım mı :))

Lancome gerçekten harika ürünleri olan bir marka... Eskiden ben de bütün ürünlerimi bu markadan alırdım...
Mesela göz makyajı temizleyicisi çok başarılı tavsiye edebilirim (ben şimdi başka bir marka kullanıyorum)

Geçen gün makyaj sandığımı karıştırırken... taaa gençkene (15 yıl olmuştur) aldığım bir makyaj seti geçti elime hala içinde, farları ve bir renk ruju duruyor (o zaman kırmızıyı kullanmazdım) diğer rengi bitmiş :) seti atmamışım :)) yine atamadım... Böyle garip takıntılarım var çok sevdiğim bişeyi atamıyorum, bitse de bazı ürünlerin kutuları duruyor ... :))

Şimdi bu içindeki farlar çok güzel renkler ama onca yıl geçmiş kullanılır mı sence :44: Yoksa sandığın dibinde kalsın hiç dokunmayayım mı :))

yok munzevicim,kullanma:KK19:
3-4 sene güneş görmeyen bir yerde,ambalajında saklamış olsan neyse,ama 15 sene kozmetik için ıı ıhhhh tatlım:)
sandığın dibinde kalmaya devam etsinler:nazar:

Göz altı kapatıcısını çok merak ediyorum kanka bi ara indirime girerse kesin alacağım :KK12: Rimelini de merak ettim:87:

fondötenini merak ettim kanka,günlük kullanmam ama özel bi gün için lazım oluyo tabiki :KK12:

miracle gercekten çok hoş.ben değil ama arkadaşım kullanıyor.en son yanımda almıştı da.benimde bileğime sıkmışlardı o gün :KK69:
ben 212 tutkunuyum ama geceblrm miracle a :KK23:

X