Göz Makyajı lancome hypnose drama mı yoksa loreal volume million lashes mı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

cynosure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
30
0
arkadaşlar L'OREAL Volume Million Lashes Mascara ve lancome hypnose drama mascara arasında kararsızım. loreal in bu maskarasını bi makyaj uzmanı çok önerdi fırçası çok iyi diye. ben dolgun, hacimli ve kıvrık gösteren bir maskara istiyorum. loreal in fiyatı 40 tl idi yanında göz temizleme jeli hediyeliydi. sonra strawberry de lancome un maskarasının 47 tl olduğunu gördüm. normalde 78 di baktığım yerde. strawbery orjinal ürün satıyor değil mi ben daha alışveriş yapmadım ordan. hypnose hakkında iyi şeyler okudum kullananlar memnun mu? ne yapsam bilemedim, hangisi daha iyidir istediğim sonucu verir acaba?

Lancome elbette ki.

Loreal bendede var, ama Lancome Hypnose DRAMA hayatimda kullandigim en mükemmel rimel, üstüne tanimiyorum.
Million Lashesi günlük kullanim icin almistim, malum Lancome biraz tuzlu. ama hic memnun degilim.

Ikisi arasinda secim yapacaksan kesinlikle Lancome diyorum.

Son düzenleme:
bende loreal var ama öle aman aman bir maskara değil. lancome yi bende merak ediyordum fırçası öle inretnet resimlerindeki gibi dolgun değildi yakından inceledim ama kullanmadım bence dene ve öyle al cnm alırsan da resmini koy

ya strawberry de 47tl inanamadım. orjinaldir heralde ama fiyatı neden bu kadar düşük anlayamadım. insan neden diye düşünmeden edemiyor. ordan alsam sorun yaşamam umarım.

strawberryde bazı ambalajsız ürünler çok ucuz oluyormuş, şikayet var diye bir sitede okudum rimeller kuru geliyormuş tabii kötülemek gibi olmasın yine de bir araştırın diye diyorum yoksa ben daha önce alışveriş yapmadım bilmiyorum :)

Lancome Hypnose Drama muhteşem bir ürün uzun süredir kullanıyorum.Tekin Acar'larda en son 72 tl idi fiyatı,arada indirim yapıyorlar, Tekin Acar'a telefonunu verirsen indirimleri haber veriyorlar.

Yalnız geçenlerde gittiğim bir mağazada L'oreal Lash Architect önerdiler,gözümde rimel olduğundan deneyemedim ama birgün deneyeceğim.

ben de sitede yaptığım araştırma sonrasında bu kadar övgüyle bahsedilince gidip hypnose drama aldım ama bu kadar övgüyü de hakediyor mu diye şaşırıyorum açıkçası. bilemiyorum tabiki herkesin ihtiyacına göre değişiyor ama yani baştan yaratan harikalar ortaya çıkaran muhteşem bir rimel gibi bahsediliyor, nerdeyse tapacaklar yahu o kadar da olmadığını düşünüyorum. memnuniyetim sizler kadar değil ben gidip üstüne givenchy aldım ve kesinlikle çok daha memnun kaldığımı söyleyebilirim. keşke lancome almaya gittiğimde satıcıyı o zaman dinleyip givenchy alsaymışım.

her kirpiğin ihtiyacı farklı olduğu için kimine iyi gelen kimine vasat gelebiliyor galiba..ayrıca sürüş tekniğide çok önemli..rimelden maximum performansı almak için sürüş tekniklerine bakabilirsiniz netteki videolardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…