Göz Makyajı Lancome hıpnoz drama kullananlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.525
11
uzun zamandır rimel takıbındeyım max factor 2000 kullanıyorum cok memnunum aslında ama lancome cok övgü almış merak edıyorum fıyatıda fazla alıp pişman olmak istemıyorum kullananlar yorum yaparsa gonul rahatlıgı ile alabılırım bırde nerden almamı tavsıye edersınız bıldıgınız indirimde olan mağaza varmı...

gecen seneden berı kullanıyorum kesınlıkle pısman olmazsın.
patronlardan bırınde gorup sormustum.cok guzel duruyordu.
kırpıklerım asagı dogru oldugundan alayım dedım.memnun kaldım.hepsiburada. da fıyatı uygun.

cnm ben max factor almaya gittim bgn ama lancome aldım çok beğendim kesinlikle dene

lolıta kaca nerden aldın ben hepsı buradadan almayı düşünüyorum bulundugum şehırde lancome satan yer yok malesef...fiyatıda bayaa uygun orada...

dün aksam hepsı burada ya sparıs verdım lancome hıpnoz merakla beklıyorum umarım hayal kırıklıgı yasamam....cok merak edıyorum...

ben 4 ml lik ufak boyutunu bridgettes boutique diye bi siteden aldım.kargoyla birlikte 21 tl ye geldi.en azından beğenmezsem içim açımaz.herkese tavsiyem

lancome hipnoz rimelim geldi kızlar tek kelıme ıle harıkA acaip kıvırıyor ve teke tek ayırıp dolgunlaştırıyor ayrıca ağırlık hissi yaratmıyor gece cıkarmadan yattım saba aynıydı kirpiklerım düsünenlere tavsıye ederım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…