laminant parke seçemiyorum yardım edin.......

Pearl whites

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2011
763
166
Kızla temmuzda düğünüm var bir türlü parke beğenemedim açık rek olmasını istiyorum. Vario nun silver bambu modelini beğendim fakat üretimden kaldırılmış :KK43: şimdi ebru gündeş in çıktığı angora halı reklamındaki laminant parke dikkatimi çekti markasını ve modelini bilen var mı ????????

açık renkli laminant modelleri diye google görsellerde arat resimlerde varsa istediğin model siteden öğrenirsin
hem rengini öğrenmiş olursan başka markalara da bakarsın

açık renkli laminant modelleri diye google görsellerde arat resimlerde varsa istediğin model siteden öğrenirsin
hem rengini öğrenmiş olursan başka markalara da bakarsın

BAKMADIM MI SANIYORSUN CANIM. Tabi ki baktım ama yok bulamıyorum. Evinde açık renk parke kullanan yok mu arkadaşlarlar :KK43:

BAKMADIM MI SANIYORSUN CANIM. Tabi ki baktım ama yok bulamıyorum. Evinde açık renk parke kullanan yok mu arkadaşlarlar :KK43:

açık renk parke toz açısından tercih ediliyor toz belli etmiyor diye...ama kullananlardan hep duyuyorum kıl düşse belli oluyor hergün siliyoruz diye....bu arada nasıl fikir verebliriz ki canım ebru gündeşin reklamındaki parkenin markasını...biz ne bilelim...sen araştırıcaksın netten... ayrıca o şekilde aratsan da bulabileceğini sanmıyorum :) sen ona takılma bence netten başka marka ve kaliteye bak...reklamda görüntü önemli olduğu için ön plana çıkarmış olabilirler...senin için kalite önemli olmalı... su geçirmezliğine falan bak görüntüden çok...

evet arkadaşlar çok haklı, her zaman herşeyin görüntüsü önemli olmaz bence.hele ki çalışan bayansan çok açık renk seçme..temizliği yaptıktan sonra ertesi gün hiç süpürmedğini düşünceksin, üzerini çıkartsan yere düşen tozlar saçlar kıllar vs. hep dikkat çekicek...orta kararda bi renk bence daha doğal ve daha kullanışlı olur. ayrıca beyaz mobilya flnda düşünüyorsan mobilaynı göstermez.

Son düzenleme:
Kızla temmuzda düğünüm var bir türlü parke beğenemedim açık rek olmasını istiyorum. Vario nun silver bambu modelini beğendim fakat üretimden kaldırılmış :KK43: şimdi ebru gündeş in çıktığı angora halı reklamındaki laminant parke dikkatimi çekti markasını ve modelini bilen var mı ????????

kuzenim bundan döşetti, batıçam diye geçiyor ve çok memnun. duvarları da kumbeji yaptı çok uydu, fikir olur belki.
$P1050257.jpg

Son düzenleme:
benim parkeleim açık meşe toz belli olmasın diye bunu seçtim ama çok pişman oldum arkadaşların dediği gibi hergün süpürüyorum evde tek başımayım pek misafirimde yoktur ama kıl tüy hep ortada sanki hiç süpürülmemiş. evim şahanede kadın dumanlı meşe seçmişti. seçerken kötü seçim diye düşünmüştüm ama odaya parkeler yapılınca bayıldım bir daha parke yaptırma şansım olursa dumanlı meşe yaptırcam kesinlikle :)

bak canım bu renk $10694696307182.jpg $10694696307182.jpg
benim parkeleim açık meşe toz belli olmasın diye bunu seçtim ama çok pişman oldum arkadaşların dediği gibi hergün süpürüyorum evde tek başımayım pek misafirimde yoktur ama kıl tüy hep ortada sanki hiç süpürülmemiş. evim şahanede kadın dumanlı meşe seçmişti. seçerken kötü seçim diye düşünmüştüm ama odaya parkeler yapılınca bayıldım bir daha parke yaptırma şansım olursa dumanlı meşe yaptırcam kesinlikle :)

benim parkelerim açık renk, çok memnunum. tozu falan belli olmuyor ve evi çok ferah gösteriyor. açık renk olupta bembeyaz değil, çok açık kahve-krem karışımı.

eğer mobilyalarım açık renk ise ya da açık renk halılarım varsa kontrast yaratıp koyu renk parke seçerdim..
ama mobilyalar koyu renk ya da renkli ise,o zaman açık renk parke çok yakışıyor..
bu benim fikrim..
ama açık renkte her türlü saç kılı,toz,vs..çok göze batıyor,haberin olsun.

açık renkte toz aşırı belli oluyor, çok koyu da evi karartır, biz bu rengi kullanıyoruz çok memnunum kir falan hiç belli olmuyor:)
$100_6524.jpg

bende yeni parkeyaptırdım suan resmi yok ama googleden veya vario marka parke satan herhangi bi magazadan bakabilirsin renge vario acık mese cok güzel duruyor yaptırırken cok kararsızdım acaba cokmu acık olcak nasıl durcak die ama cok icime sindi ve cok güzel oldu.

bizdeki moonloc universal kendi sitesinde bi gir bak çok açık değilde bi ton koyuları çok güzel bizimki sanırım üstten üçüncü sağdaki bence açık renkler daha güzel evi ferahta gösteriyo bayılıyorum :21:

X