Göz Makyajı lacivert rimel yardımmmm!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

boncuk84

nefsim içine sindi!!!
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
1.912
1
merhaba kızlar bugune kadar hep ya siyah yada kahverengi rimel kullandım veee çok sıkıldım lacivert rimel kullanmak istiyorum gözlerim yeşil bazen mavi değişken bi göz rengim var
kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilirmi acaba bi fikir almam açısından
a.s.

Hiç belli olmuyo canım sürdüğünde body shop un lacivert rimelini kullandım sinir oldum attım siyahtan hiçbi farkı yok

canım değişik olsun diyosan ben yanlışlıkla almışım maybellinene 12 numara hafif ışıltılı bişey fırcada gri gibi duruyo siyah bakır karışımı uzerine black chrome yazıyo

Bilmiyorum ki neden böyle oldu oysa ne hayallerle almıştım en iiisi mi siyahtan vazgeçmem bundan sonra zaten radikal bi karar aldım doğal makyaj yapcam

flormarin di sanirim emin degilim ama lacivert bi rimeli var muhtesem bi rengi var.. satici kadin almam icin cok israr etmisti ama kendime guvenemedim ben de.

ne demek canım çok belirgin bi değişikliği yok ama simsiyah durmuyo ve parıltılı ben beğendim

ben işte simsiyah durmasını istemiyorum canım sarısın oldugum için kaşlarım kara diil yani siyah rimel sürüncede kapkara oluyo kahverengi kullandım o iyi ama değişiklik olsun istiyorumm

canım bende senn gibi sarışınım ve göz rengim senin gibi avonun lacivert rimelini aldım ve çok beğendim.dışarıda falan çok belli oluo yeşil gözlede ayrı bi güzel duruyo kesinlikle al ve kullan çok yakışıcak eminim

canım bende senn gibi sarışınım ve göz rengim senin gibi avonun lacivert rimelini aldım ve çok beğendim.dışarıda falan çok belli oluo yeşil gözlede ayrı bi güzel duruyo kesinlikle al ve kullan çok yakışıcak eminim

bugun aldım lacivert begendim bide füme aldım onuda çok begendim bundan sonra siyah almıcam hiç yakışmıyo bana saolun kızlar avonun rimellerini çok begeniyorum canım güzel oluyolar

bende de innovanın lacivert rimeli var.güneşte falan tam lacivert ama öyle kirpiği falan pek dolgunlaştırmıyo.yalnız lacivert rimel ela gözü yeşil gibi gösteriyo resmen:jeyyar:hihoyyyt:smiley-cool:

bende uzun süre mavi rimel kullandım ama sımdı dıyorum paloço gibi gezmişim...
zevk meselesı yınede..

bende rapsodinin mavi rimelini kullandım
Kullanıorumda keşke zamanında bikaç tane alsaymışım daha bulamıorum
ınan çok hoş görünüyor .. Herkes soruyor nerden aldın felan diye
Tavisye ederim ...

X