Labrador kızım, Siyam oğlum

ay kıyamam kallisim püsküütüm her zamanki gibi konuya nokta atışı yapmış bence uygulamakta yarar var

Gelişmeleri ve tepkileri yazmanı merakla bekliyorum kallisim.. Tepkileri bilirsek, üzerinde daha iyi yorumlar yapabiliriz..

Dilerim her şey oluna girer.. :asigim:

Uyku saatimizdeki pozisyonlar aynı anda değişiyor:roflol:, bu fotoğrafta saat 13.00

Burada saat 14.00:dance:

Yok böyle bi'şey ya!

Ya onları yerim ben.. Tabe ki öncelikle Yırtığımı yerim. Spike da sanırım ürkek bir öpücük verebilirim. Beyfendi izin verirse tabii..

Süper süper süper!

Kallisim ne olur daha sık fotoğraf ekle.. Şeniz

püsküütüme katılmamak elde değil kallisim çok tatlılar yaaaaaaa delikafadulden aynen şu hale geldim görünce çıldırdım ya yerim yerim :sm_cool:

Yani püskütüm el kadar kediden ürküyosunda aslan parçasından ürkmüyosun fena alınıyorum he:dilcikar:

Yalnız acayip kıskanıyorum bunları gördükçe eve getirecem bende bir golden sonra beni ailem sokağamı atacak bilmiyorum ama istiyorum banane ya

Gider ayak yıkıldım yine yahu :roflol: :roflol:
Ya-a ne yapayım.. Şu 92 yıllık hayatımda ilk defa geçen sene bir kediyi elledim, sonra daha da ileri gittim. kediyi kucağımda oturttum..
Gecenin 02:00 sinde, Ortaköy deniz kenarında banklardan birine oturmuştum.. Bu da garibim sokak kedisi.. Telkifsizce yanıma geldi, ben de önce bi' titredim hefiften.. Annecim ne olacak şimdi? diye beklerken.. yavaş yavaş elimi uzattım.. daha doğrusu önce parmağımın ucunu..
A-aaaa
kedi aniden kucağıma hoplamasın mı..
Benim kollar havada, belim olabildiğince ters açı..
Sonra bi baktım ki, kedicik kucağıma kıvrıldı ve uyumaya başladı..
Sonra bir adım daha attım ve onu montumun içine soktum.

Mır mır diye bi hareketler oldukça içim titredi biraz ama kendimi o gün aşma yolunda büyük bir aşama katettim diye düşünüyorum..

Yavaş yavaş düzelecek..

Valla golden da iyi giderdi senin eve.. :asigim:

Not: Yine kitap gibi yazdım, nevkuşumun kafası kesin klavyenin üzerine düştü şu an...

He mersi getir gaza getir de eve birde köpek sokayım 2 de yeni yavru doğacak bide karı koca kediler kuş ta var köpekte ben çiftleşmek isterim der alırım eve bi de dişi golden nev ananın çiftliğinde kaldı bi horozlar eksik:roflol:

Not:Yazışını öyle seviyorum ben zaten:asigim:

nev ananın çiftliği mi?
:roflol: :roflol: Hey Yarabbim yaaa

balatayı sıyırttırdı bana yine..

Kalliste,inanamıyorum ilk defa benim tombiğime bu kadar benzeyen bir siyam kedisi gördüm.

Kesin akraba bunlar.Yüzü,göz rengi acayip benziyor.Renk tonları da çok benzer.Çok şaşırdım,hemen bir konu açıp hanımefendinin resimlerini ekliyorum.

CADIARZU anneciğinin halini düşündüm bir an :uhm: sanırsam, galiba, belkü baban bile ikna edemeyebilir nevcim

:hooray: bu kupayı sana gönderiyorum izninle püsküütcüm, aramıza hoş geldiiin Şeniz bu kadar aşamaya alkış smileyi

ah ah, onlar yok mu onlar, öyle kendi seçtikleri kişinin yanına yaklaşıp, ufacık bir işaret bile görseler hemen kucağa zıplamaları, burunlarını tam dirseğimizin iç kısmına gömmeleri, koynumuza doğru şımarık şımarık bastırmaları, sonrasında mhrrrr mhrrrr mhrrrr mutluluk motorlarının hırıltısıyla insanı mest etmeleri yok mu ahh ahh :asigim:

:lepi: nev ana'nın çiftliğinin patent işlemleri en yakın zamanda halledile! tuttum ben bunu! nev ana'nın çiftliğinde pisileri var,
maav, maaav diye miyavlar
çiftliğinde nev aa na'nııın...

delikafadulden

Bence kupayı elinin altında beklet yorguncum.. Çünkü senin o çok güzel tarif ettiğin mhrr mhrrr hırıltıları başlayınca bende de titreşim modu başlıyo.. :roflol:

Bak tam ısınıyorum derken, aradan bi'süre geçti ve birinin evindeki 3 kediden birine bulaştım.. Koltuğun arkasındaki camın pervazındaydı ve pati uzatıyodu.. ben de a-aaa oynamak mı istiyo bu dedim..
Adı; Kar
Ka-arr diyerek usulca elimi uzattım.. O da patisini hızla bi' uzattı sanki saldırır gibi.. Benim serçe parmak çizildi.. Hem de derin bi'çizik..
Yani tam ısınıyorum derken yine kaldım.. Yakın temas arzum yara aldı yani..

Bi'kaç yıl sonra bakacaz gelişmelere.. Ama burada Kallisim ve nevkuşumun sayesinde en azından geldiğim çok net bir aşama var..

Kedi fotoğraflarına bakarken "Canımm, agu, bugu" sözleri çıkıyor ağzımdan..

:roflol::roflol::roflol:

Yahu birgün inşallah piyangodan biryerden büyük bir para çıkarda şöyle alabildiğine büyük bir çiftlik yapacam tüm sokak hayvanlarını canımın içine sokacam sonrada kimselerede vermeyecem ben bakacam hepsine ama ütopya değil mi bubenneyaptımkiAma kimbilir belkide gerçekten nev ananın çiftliği olur:asigim:

Biz buna halk arasında kedi şeyini görmüş yara sanmış diyoruz:roflol:

Hey allahım derin bir çizikmiş ülen benimkiler yavruyken elimin derisi gözükmüyordu harita gibi ama saldırganlıktan değil oynarken çiziktiriyolardı kurban olduklarım:asigim:

At gibi bir köpek seni bir ham yapsa kesin ufak bir sıyrık dersin taraflı şahsiyet:mymeka:

duygusallığını yerim ben onun :teselli:

:roflol: yok püsküütcüm, sakın yılma! zafere giden yolda alınan minik yaralar, seni yıldırmamalı! (vııın vıın :jeyyar:) şöyle düşünelim benim yeğenim de 6-7 aylıkken hatta hala seveyim derken ya da zarar vereceğini bilmeden parmağını gözüme burnuma sokabiliyor. hatta minikken tırnakları hafif uzadığında resmen kedi pençesi gibiydi cadının elinde avucundakilerle sevgi gösterisi yapayım derken vücudumda oluşturduğu yara bereleri saymıyorum bile kaydirigubbakcemile3

kallis ve nev'e söyleyelim de aksatmasınlar foto-video eklemeyi a.s sende potansiyel var, var bu konuda Şeniz sen o kupayı al, motivasyon olsun, ben sana daha ne kupalar hazırlarım pisilerle samimileştikçe.

not: bugün ingilizce topic'inden bir arkadaşımızın da kedilerle yakınlaştığı haberini aldım, ne güzel bir güüün kaydirigubbakcemile2

birden aklımdan şu düşünceler geçti:
"her şey bir espriyle başlamıştı... kk'da kızlarla muhabetteyken ağzımdan bu laf çıkmıştı -nev ana'nın çiftliği- kim bilebilirdi ki; bir gün gerçek olacağını, o zamanlar ulaşamayacağımı düşündüğüm bir hayalden öte olamayan şeyin tam ortasında sizinle bu röportajı yapacağımı..."

tüm hayvanseverler adına tüm yaptıklarınız ve bu röportaj için çok teşekkür ederiz, sevgili nevbahar

kk haber-kocaeli
yorgun savaşçı

:roflol: :roflol: :roflol:

nevkuşumun dikkatine..
Ben kurban olurum onun "ham"ına.. da çocuğun daha dişi bile tenime değmedi bırak ham yapmayı.. şakacıktan ısırır gibi yapıyo da oynarken, sanki takma dişi varmış gibi geri çekiyo da iç dudaklarıyla kavrıyo..
At gibi köpek..CADIARZU
En çok sevdiğim hayvan önce köpek, sonra da at..
Ama at gibi köpeğin yeri ayrı.. Bayılırım sanırsam :asigim:

yorgunumun dikkatine..
Sanırım beni kedidokunur, kediokşar yapma konusunda ciddi bir gayretin var..
İçimden bir ses uzak bir ihtimal diyor.. Bence dinle.. Fotoğraf mesafesinde aram çok iyi kediciklerle.. Bu kadar kafi..
Sana bi'de yeni imza buldum:
ZKS Derneği As Başkanı / Kocaeli
(ZKS: Zorlakedisevdirir)

kallisimin dikkatine...
Acele Yırtık fotoğrafı istiyoruz.. Biz burada muhabbete fena sardırdık.. Topiği amacından saptırdık, haberin olsun.. :roflol:

imzaya hemen kanım ısındı delikafadulden

ben ses mes duyamıyorum, ya siz kızlar :jeyyar:

gelecek de bir gün gelecek diyesim geldi benim hâlâ umudum var :Saruboceq:

Ben seyrediyom :icecream::icecream:

:1no2: seyir yokkk, biz burada spike ve yırtık kardeşliğinden püsküütün içini eritme çabasındayız sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…