labquik ovulasyon testi kullanan ve 2.gebeliği düşünen hanımlar fikirlerinize ihtiyacım var

ELLVAN

Bir şehzade birde mucizenin annesiyim
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2010
299
89
hanımlar 5 senelik evliyiz evlendikten 3 ay sonra eşimin isteği benim nasılsa olmaz diye kendimi saldığım tek gecede gebe kalmış ve şuan 3,5 yaşında kıymetliler kıymetlisi bir oğlum var.son zamanlarda eş dost ve tabi enbaşta eşim olmak üzere 2. çocuk baskısı ile bu ay korunmadık ilk gebeliğimi ben eşimle ilişkiye girdikten 10gün sonra kanda 16,51 ile öğrenmiştim o sıralar 35-36 günde bir adet oluyordum son 1 yıldırda 30 günde bir oluyorum bu ya ya yumurtlama gününü geçirdim yada bişiler ters gitti kanda baktırdım yok bişi adet olmam gerek lakin sanırım stresten olamıyorum 2gün geçmesine rağmen hiç bi berlirtim yok hafif kasık ağrım var diye dün acilden kan verip betahcg ye baktırdım 0,34 yani boş eğer geç döllenme yaşamamışsam bu ay gebe kalamadım araştırırken ovulasyon testini öğrendim başlıktaki markadan ggdan 30ovulasyon+10 gebelik testi 37,90dan aldım kullanan arkadaşlar etki gördünüzmü nasıl kullandınız 2.gebe kalan anneler bi yöntem yada farklı bişi denedinizmi ben kendimde iltihaptanda şüpeleniyorum pazarteside doktordan randevu aldım öteki çok kolay olunca bunda böyle olunca bi dumur oldum çok şaşırdım çok da üzüldüm meğer bende çok istiyormuşum 2. çocukda kendime itiraf edememişim yardımınıza ve fikirlerinize çok ihtiyacımvar çok uzun oldu hakkınızı helal edin

Bende onu kullandim yumurtlama gununu kacirmamayi sagliyor ama iltihap falan suphen varaa dojtora muhakka git derim ... testle ilgili aorularini elimden geldigince cevaplarim

Sanırım gebesiniz sağlıkla gelsin inşallah bebeginiz ovulasyon testi kullananlara baktım benim aldığım çok ucuz kaldı yanlarında acaba kalitesizmi diye düşündüm yani uçurum fiyatlar var sizi görünce içim rahatladı sakıncası yoksa siz nasıl kullanınız daha önce korunuyormuydunuz kaç ay sonra gebe kaldınız ve bu testi uygularken nasıl ve neye dikkat ettiniz

Sanırım gebesiniz sağlıkla gelsin inşallah bebeginiz ovulasyon testi kullananlara baktım benim aldığım çok ucuz kaldı yanlarında acaba kalitesizmi diye düşündüm yani uçurum fiyatlar var sizi görünce içim rahatladı sakıncası yoksa siz nasıl kullanınız daha önce korunuyormuydunuz kaç ay sonra gebe kaldınız ve bu testi uygularken nasıl ve neye dikkat ettiniz
Adet gunum biter bitmez yapti, erken yumurtlamayi kacirmamak acisindan iyikide yapmisim 12nci gunde iki koyu rengi gordum ve ben o gun yaptim sonra misafir falan geldi yapamadik allahima sukurler olsun tuttu :) darisi sana bu test bana ugurlu geldi sanada olsun ilk denemede oldu ..

Adet gunum biter bitmez yapti, erken yumurtlamayi kacirmamak acisindan iyikide yapmisim 12nci gunde iki koyu rengi gordum ve ben o gun yaptim sonra misafir falan geldi yapamadik allahima sukurler olsun tuttu :) darisi sana bu test bana ugurlu geldi sanada olsun ilk denemede oldu ..

Peki günün hangi saatlerinde yaptınız sıvı alımı olayı nasıl oldu bide yumurtlama gunuz dışında 2.çizgiyi hiç gordunuzmu

Peki günün hangi saatlerinde yaptınız sıvı alımı olayı nasıl oldu bide yumurtlama gunuz dışında 2.çizgiyi hiç gordunuzmu
Ben sabah 1030 gibi yapmaya calistim ikinci cizgi okumsuz oldugunda silik oluyor genelik testindeki gibi olumlu olmuyor silidkte birde kopkopyu olmaya biliyor bazileri ikisi ayni renk ama.koyu degil diyir bendedoyleydi kopkoyu degildi ama ikiside ayni tondu 12 sinde ogunden sonra ayni ton olmadi zaten sadecece adete 3 gun kala hamiemiyim.diye baktigimdada koyulasmaya baslamisti ... sabah kalktigimda su icmemeye calistim ama.dersemki hic.icmedim yalan olur

ben yumurtlamamın geç olduğunu tahmin ediyorum ama dediğiniz gibi bende adetten hemen sonra başlarım zaten 30 tane var içinde baya baya yeter işin garip tarafı adet olamıyorum normalde adetten 1 hafta önce göğüslerime dokunamazdım ağrıdan bu defa hiç bişi yok soğan kürü yapıcam lakin son beraberlikten geç döllenme olurda zararı olmasın diye ayın 15ini beklicem çünkü oğlumda geç döllenme olmuştu ilk zamanlar haftasına göre değerim küçük çıkıyordu ve doktor alacağını söylemişti sonraki ayda haftasından 2 hafta önde gitmeye başlamıştı

başka kullanan yokmu ya

bende ilk kullanisimda hamile kaldim :)
regl hemen sonra yaptim 30 31 gun aralikto regl ben 50 adet aldim tutmassa bir daha ki aya kullanirim de cok sukur gerek kalmadi :) ben sabah 10 da idrarrimi bosaltip 15 e kadar su icmeden ve wcye gitmeden bekledim ogle yaptim ve 17.gun pozitifi gordum

Benim de 5,5 yaşında oğluşum var. 2. çocuğu 2. ayda hamile kaldım. İlk ay tutturamadık ov. testleriyle 2. ay başarılı olduk. Laboquick kullandım ben de. Darısı başına canım.

Benim de 5,5 yaşında oğluşum var. 2. çocuğu 2. ayda hamile kaldım. İlk ay tutturamadık ov. testleriyle 2. ay başarılı olduk. Laboquick kullandım ben de. Darısı başına canım.

Sanırım sikintisiz çalışıyo dün elime geçtiler lakin ben hala adet olamadım 3gun gecikti soğan kürü de yapıyorum adet olmak için ama olamıyorum laboquik in gebelik testini denedim sabah negatif çıktı yani gebelikte yok ee peki neden adet olamıyorum ben yahu

bende ilk kullanisimda hamile kaldim :)
regl hemen sonra yaptim 30 31 gun aralikto regl ben 50 adet aldim tutmassa bir daha ki aya kullanirim de cok sukur gerek kalmadi :) ben sabah 10 da idrarrimi bosaltip 15 e kadar su icmeden ve wcye gitmeden bekledim ogle yaptim ve 17.gun pozitifi gordum

Nasıl yani sabah ilk idrarini yaptin gitti sonra 3e kadar bişe içmeden cise çıkmadan bekleyip o idrarla mı yaptın susuz nasıl beklenirki 3e kadar bide testi kaç dak içinde okudun yani kaç dak.sonrasını ciddiye almadin

Sanırım sikintisiz çalışıyo dün elime geçtiler lakin ben hala adet olamadım 3gun gecikti soğan kürü de yapıyorum adet olmak için ama olamıyorum laboquik in gebelik testini denedim sabah negatif çıktı yani gebelikte yok ee peki neden adet olamıyorum ben yahu
Geçen ay geç yumurtlamış olabilirsiniz o yüzden de regliniz gecikmiş olabilir. Yumurtlama gününden 14 gün sonra regl oluyoruz.

Geçen ay geç yumurtlamış olabilirsiniz o yüzden de regliniz gecikmiş olabilir. Yumurtlama gününden 14 gün sonra regl oluyoruz.

Canım cvp verdiğin için Sağol Allah raziolsun simdi öğrendim gebeymisim :))) gerek kalmadı boşuna almış oldum

Nasıl yani sabah ilk idrarini yaptin gitti sonra 3e kadar bişe içmeden cise çıkmadan bekleyip o idrarla mı yaptın susuz nasıl beklenirki 3e kadar bide testi kaç dak içinde okudun yani kaç dak.sonrasını ciddiye almadin

canim valla ben bekledim evet.
ilk 10 dakika onemli ben 10.dakikada tele cekiyordum resmini sonr cope atiyordum ogle ogle takip ettm

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var, bugün adetimin 12.günü; 11.günümde sabah yaptığım ovulasyon testi silik de olsa çıkıyordu ,dun yani 11.gün akşam yaptım(ilkinden 8 saat sonra) işaret daha da silikleşti.
Busabah (12.gün sabahı yaptım) hiç çizgi çıkmadı, azıcık bile :KK43:
Çok canım sıkıldı, acaba yumurtlamayacak mıyım diye korkuyorum valla.Adet periyodum 27 veya 28 gün
Bnm gibi olan var mıdır acaba ?

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var, bugün adetimin 12.günü; 11.günümde sabah yaptığım ovulasyon testi silik de olsa çıkıyordu ,dun yani 11.gün akşam yaptım(ilkinden 8 saat sonra) işaret daha da silikleşti.
Busabah (12.gün sabahı yaptım) hiç çizgi çıkmadı, azıcık bile :KK43:
Çok canım sıkıldı, acaba yumurtlamayacak mıyım diye korkuyorum valla.Adet periyodum 27 veya 28 gün
Bnm gibi olan var mıdır acaba ?
Canım walla benim de bu test hakkinda bi bilgim yok zaten kullanmakta nasip olmadi

X