Laboquick ovulasyon testi kullananlar?

aden29

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2023
133
42
26
Testleri yeni aldım ve daha önce kullanmadım böyle bi test. Nasıl kullanmam gerek, hastalığım bittikten sonra hemen başlamam mı gerekiyor. Pcosumda var bir ayda anlayabilir miyim daha uzun süre kullanmam mı gerekir. Pik çatlama vs nasıl anlayabilirim Kullananlar detaylı bilgi verebilir mi

Adet bittikten hemen sonra başlayın. Her gün aynı saatlerde. Yapmadan önce sıvı alımını 1-1.5 saat öncesinde azaltın/kesin. Her zaman çift cizgi ciksr. İkisi de kopkoyu olduğunda yumurtalamışsınızdır. O günleri değerlendirin. İkisi de kopkoyu olduktan sonra 2.çizginin silikleşmeye başlamasıyla yumurta çatlamış demektir. O günü de değerlendirin.

Evet hastalığınız bittikten sonra başlayın hemen 1 ayda anlaşılamaybilir pcosta bazen yumrtlama geç olabiliyor .Ama hiç bırakmayın genelde saat 14-16 arası ya da 20-22 arasında yapın
1 saat öncesinde sıvı alımını bırakın .T çizgisi C çizgisi kadar koyu ya da daha koyu olması yumrtlama demektir .öyle olana kadar testi sürekli düzenli yapın .Yumrtlama olduktan sonra t çizgisi silikleşmeye başlayınca çatlama demektir . Yumrtlama ve çatlama günü değerlendirin .

Reglim dün bitti sayılır ve bugün test yaptım böyle hayalet çizgi var. Normal mi bu

Bazıları böyle olduğunda yumurtlamaya az kaldı vs yazıyordu merak ettim o yüzden. Teşekkür ederim yardımcı olduğun için. Hayırlı olsun inşallah darısı bana artık
Bu hayalet çizgiler hep oluyor ikisi de kopkoyu olması lazım pik olması için ben laboguick test sayesinde gebe kaldım canım inşallah sende güzel sonuçlar alırsın

Bazıları böyle olduğunda yumurtlamaya az kaldı vs yazıyordu merak ettim o yüzden. Teşekkür ederim yardımcı olduğun için. Hayırlı olsun inşallah darısı bana artık
Düzenli bir adet döngünün varsa yani 28 gün sürüyorsa 14. Gün genelde yumurtlama oluyor takip et bırakma bazen geç yumurtlama olabiliyor bazen ayda 2 kere yumurtlayanlar bile oluyor

Düzenli bir adet döngünün varsa yani 28 gün sürüyorsa 14. Gün genelde yumurtlama oluyor takip et bırakma bazen geç yumurtlama olabiliyor bazen ayda 2 kere yumurtlayanlar bile oluyor
Maalesef düzenli değil pcostan dolayı o yüzden dikkat etmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…