Labioplasty ameliyatı oldum

cattts

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2011
35
11
önce bunu başka bi konun altına yazdım ama belki pek gören olmaz diye konu a.maya karar verdim.

merhaba kızlar.. :) yine ameliyat öncesi burdan çokca yorum okudum. burun ameliyatımı öyle yaptırmıştım çok memnun kaldım. bugün de labioplasty oldum. doktor seçene kadar defalarca vazgeçtim , tekrar karar verdim vs vs. ameliyata karar verebilmek ameliyat olmaktan daha zor gerçekten..

yüz yüze olarak Turgay Karakaya ile görüştüm ilk. bilmiyorum çok güven vermedi sanki 2500tl ye yapıyodu en ucuz yerlerden biri heralde. lokal anesteziyle yapıyorum demişti ama dediğim gibi çok merdiven altı bir yer gibi geldi bana. ağır ya da yanlış cümleler kurmak istemiyorum , belki güzel sonuçlar veriyordur gerçekten ama en azından labioplasty konusunda arada kalanlar varsa benden de bir görüş olsun. ben çok aradım olumlu olumsuz yorumları karar vermeden önce. doktor çok önemli bu konularda. içime sinmeyince gitmedim oraya bir daha.

Hanife Akınoğlu. adını hep duyduğum için çok uçuk fiyatlar beklediğimden uzun bi süre aramadım bile. sonra aradım sekreterinden gün aldım görüştüm. kadın çok tatlı çok içime sindi. benimle konuşurken doktor gibi değil çok tanıdık biri gibi konuştu. 2 dakikada kestirip atmadı. farklı konulardan falan da konuştu rahatlatmak için. burun ameliyatı doktorum Tevfik Sözen gibi çok rahatladım Hanife hanımı da görüp konuşunca. yüz yüze görüşünce çok güven veriyor, rahatlatıyor.çok çok korkmama rağmen üzerimde yapılan işlemlerden, olabileceğimin en rahat haliyle girdim. :) 3500 tl ödedim bu arada. bunun dışında hiç bir şeye para ödemedim. bugün öğlen 12 gibi bitti ameliyat kısacık sürüyo hafif bi genel anesteziyle yaptı. sonunda olabildim diye çok şükrediyorum.. ohh yani. şimdilik çok bakamıyorum çünkü kan dikiş vs dayanamıyorum böyle şeylere bakmaya. sadece ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraf çekmesini istemiştim çekmiş saolsun ordan baktım sadece. bugün daha ilk günüm herhangi bir ağrı sızı yaşamadım henüz. inşallah böyle de devam eder.

temkinli davrandığım için çok ayağa falan kalkmıyorum ama dışarı çıksam çıkarım heralde hafif bir rahatsızlık var ameliyat olmuşum gibi değil. dikişler ne zaman erir bilmiyorum. bilen biri yazarsa çok mutlu olurum. hafif şiş üstten bakınca görebiliyorum. umarım ameliyattan çekinenler ameliyat olup iyi sonuç alabilirler. ilerleyen günlerde herhangi bi izlenimim olursa yine yazarım burdan.

önce bunu başka bi konun altına yazdım ama belki pek gören olmaz diye konu a.maya karar verdim.

merhaba kızlar.. :) yine ameliyat öncesi burdan çokca yorum okudum. burun ameliyatımı öyle yaptırmıştım çok memnun kaldım. bugün de labioplasty oldum. doktor seçene kadar defalarca vazgeçtim , tekrar karar verdim vs vs. ameliyata karar verebilmek ameliyat olmaktan daha zor gerçekten..

yüz yüze olarak Turgay Karakaya ile görüştüm ilk. bilmiyorum çok güven vermedi sanki 2500tl ye yapıyodu en ucuz yerlerden biri heralde. lokal anesteziyle yapıyorum demişti ama dediğim gibi çok merdiven altı bir yer gibi geldi bana. ağır ya da yanlış cümleler kurmak istemiyorum , belki güzel sonuçlar veriyordur gerçekten ama en azından labioplasty konusunda arada kalanlar varsa benden de bir görüş olsun. ben çok aradım olumlu olumsuz yorumları karar vermeden önce. doktor çok önemli bu konularda. içime sinmeyince gitmedim oraya bir daha.

Hanife Akınoğlu. adını hep duyduğum için çok uçuk fiyatlar beklediğimden uzun bi süre aramadım bile. sonra aradım sekreterinden gün aldım görüştüm. kadın çok tatlı çok içime sindi. benimle konuşurken doktor gibi değil çok tanıdık biri gibi konuştu. 2 dakikada kestirip atmadı. farklı konulardan falan da konuştu rahatlatmak için. burun ameliyatı doktorum Tevfik Sözen gibi çok rahatladım Hanife hanımı da görüp konuşunca. yüz yüze görüşünce çok güven veriyor, rahatlatıyor.çok çok korkmama rağmen üzerimde yapılan işlemlerden, olabileceğimin en rahat haliyle girdim. :) 3500 tl ödedim bu arada. bunun dışında hiç bir şeye para ödemedim. bugün öğlen 12 gibi bitti ameliyat kısacık sürüyo hafif bi genel anesteziyle yaptı. sonunda olabildim diye çok şükrediyorum.. ohh yani. şimdilik çok bakamıyorum çünkü kan dikiş vs dayanamıyorum böyle şeylere bakmaya. sadece ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraf çekmesini istemiştim çekmiş saolsun ordan baktım sadece. bugün daha ilk günüm herhangi bir ağrı sızı yaşamadım henüz. inşallah böyle de devam eder.

temkinli davrandığım için çok ayağa falan kalkmıyorum ama dışarı çıksam çıkarım heralde hafif bir rahatsızlık var ameliyat olmuşum gibi değil. dikişler ne zaman erir bilmiyorum. bilen biri yazarsa çok mutlu olurum. hafif şiş üstten bakınca görebiliyorum. umarım ameliyattan çekinenler ameliyat olup iyi sonuç alabilirler. ilerleyen günlerde herhangi bi izlenimim olursa yine yazarım burdan.
Çok teşekkür edriz lütfen paylaşın deneyimlerinizi

Geçmiş olsun, deneyimlerinizi paylaştığınız için çook teşekkürler, takipteyim

bakmaya çok korktuğum halde bugün aynayla baktım. sol tarafta şişlik var sadece sağ taraf inik. bir de tepede var şişlik. klitoris üzerindeki ekstra deriyi de aldı çünkü.
Hanife hanım ameliyattan sonra odaya gelip başımda 10 dk falan durmuştu o arada 20ye yakın gazlı beze pamuk koydu tek tek ped gibi. verdiği antibiyotikli kremi her tuvaletten sonra bu ped gibi şeyin üstüne sürüp yayıyorum ve ped gibi kullanıyorum. inşallah daha da güzel gelişmelerle yazarım diğer günler. bi sıkıntı yok hala ağrı sızı vs. çok şükür. internet , tv vs yatıyorum keyif yapıyorum :) dikişler ne zaman erir hala bi fikrim yok.

tekrar merhaba. takip edenler vardır diye günlük yazıyorum buraya. bugün baktım dikişleri görmüyorum hiç. hemen deride kaybolmuşlar sanki. düne göre daha az şişlik ama şiş hala. 3. gün bugün.

eve geldiğim gün ameliyattan sonra , gün içinde uyumuştum sadece o zaman sırtüstü bacaklarım açık şekilde yattım.. gecesinde de öyle yatmaya koşullamıştım kendimi sonra baya ağırdı belim heralde ara ara uyandım baktım sağıma-soluma dönüp uyumuşum. şükür yüzüstü hariç her türlü yatmaya da engel olmadı. şimdilik bu kadar tekrar. merak ettikleriniz olursa cevaplarım. sürekli internetteyim nasılsa :)

tekrar merhaba. takip edenler vardır diye günlük yazıyorum buraya. bugün baktım dikişleri görmüyorum hiç. hemen deride kaybolmuşlar sanki. düne göre daha az şişlik ama şiş hala. 3. gün bugün.

eve geldiğim gün ameliyattan sonra , gün içinde uyumuştum sadece o zaman sırtüstü bacaklarım açık şekilde yattım.. gecesinde de öyle yatmaya koşullamıştım kendimi sonra baya ağırdı belim heralde ara ara uyandım baktım sağıma-soluma dönüp uyumuşum. şükür yüzüstü hariç her türlü yatmaya da engel olmadı. şimdilik bu kadar tekrar. merak ettikleriniz olursa cevaplarım. sürekli internetteyim nasılsa :)
Yürüyüşün nasıl peki, dışarıdan anlaşılmayacak şekilde düzgün yürüyebiliyor musun

Canım evli misin kaç yaşındasın 21 ben cok korkuyorum olmaya bu ameliyat

Evet canim 26 yasindayim evliyim 1 yillik :) herkesin ayni olmuyo sanirim. boyle atlatabilecegimi bilseydim ameliyati cok daha once olurdum. Ama ameliyat olmasan bile hep aklinda kalicak malesef. Insallah sen de cesaret eder kurtulursun.

Selam, gerçekten harika anlatmışsın, bende geçen sene labioplasti yaptırdım, sarkma ve şekil bozukluğu vardı, dr. Turgay karakaya da ameliyat oldum, 45 dak kadar sürdü, lokal anestezi ile yaptı, bilincim açıktı yani, acı duymadım, işleme başlamadan önce kağıt üstüne şekil çizerek nasıl yapacağını falan anlattı, ameliyat esnasındada her adımda ne yaptığını niçin yaptığını anlata anlata devam etti, asistanları ve hemşireside çok destek oldular, 2 defa kontrole gittim ilk günler hafif şişme oldu ama sabah geçti, ilk günler çok yürüyüş yaptım sanırım ondan oldu, sorunsuz atlattım, 2500 lira karttan ödeme yapmıştım. Benimde labioplasti deneyimim böyle geçti. Daha önce kızlık zarı dikimi ve vajinoplastide yaptırmıştım bir sene ara ile turgay beye.

Iki gündür disarda baya zaman gecirdim sikinti olmadi cok sukur. Dunden beri hafif kasinmaya basladi dikisler. Sislik var hala belki cok az inmistir gecen gune gore. Dikisleri sadece bittigi yerlerde goruyorum. Artik sisleri de insin istiyorum.

Şişliğin yanında morlukta oldu mu

Hic morluk falan olmadi canim. Sisler daha da inmisti bugun. Bol bol disari da cikiyorum bi kac gündür. Sıkıntı yasamadim :) persembe 1 hafta olcak o zamana daha da iner belki. Sadece doktorun yazdigi kremden 3 kutu falan daha aldim hep onu gazli beze sürüp kullaniyorum. Agri kesici baya ağır sanirim diclomed gibi bi seydi adi onu 2 gun kullandim biraktim.

Canım sen 3. Günden sonra rahatça gezmeye başladın sanırım, şuan şekli nasıl memnun musun

Evet cok rahat gezebildim :) sekli oturmadi tabi daha ama artik baya indi sislikler. Disari cikan herhangi bir sey yok rahatca camasir giyilebilir ama ben bi sure daha tedbir amaçlı kremi kullanip gazli bez koymaya devam edicem. Kanama da cok olmadi. Serce parmak tirnagi buyukleginde olmustur hep. Ameliyat oldugumu unutuyorum valla gun icinde. Cok sukur ya benim gibi bu konularda cok hassas biri icin cok kolay geciriyorum. :)

Evet cok rahat gezebildim :) sekli oturmadi tabi daha ama artik baya indi sislikler. Disari cikan herhangi bir sey yok rahatca camasir giyilebilir ama ben bi sure daha tedbir amaçlı kremi kullanip gazli bez koymaya devam edicem. Kanama da cok olmadi. Serce parmak tirnagi buyukleginde olmustur hep. Ameliyat oldugumu unutuyorum valla gun icinde. Cok sukur ya benim gibi bu konularda cok hassas biri icin cok kolay geciriyorum. :)

Geçmiş olsun.
Bende pazartesi ameliyat oldum. Ben aneliyat sonrasından çok korkuyodum, burda günlerce yatanlar vardı çok tedirgindim okuduklarımdan.

Tabiki bi süre yatmak buz tutmak gerekiyo.
Ama ben ameliyattan 4 saat sonra otobüsle 3 saatlik bi yolculuk yaptım sıkıntı olmadı.

Ve dediğin gibi bende unutuyorum ameliyat olduğumu.
Kurtulduğumada hala inanamıyorum :)

Geçmiş olsun.
Bende pazartesi ameliyat oldum. Ben aneliyat sonrasından çok korkuyodum, burda günlerce yatanlar vardı çok tedirgindim okuduklarımdan.

Tabiki bi süre yatmak buz tutmak gerekiyo.
Ama ben ameliyattan 4 saat sonra otobüsle 3 saatlik bi yolculuk yaptım sıkıntı olmadı.

Ve dediğin gibi bende unutuyorum ameliyat olduğumu.
Kurtulduğumada hala inanamıyorum :)

Gecmis olsun size de. Cok sevindim iyi ki yaptirmisim. Ameliyat olana kadar kivrandim her gun olayim mi diye. Neyse ki gecti sorunsuz :)

Çok mutlu oluyorum bunları duydukça ben de yaza doğru olmayı düşünüyorum. Marnie sen kime ameliyat oldun

Ben kocaelinde nurgül hanıma oldum.
Hani şeklini daha pek anlamıyorum ama benimki oldukça sıkıntılıydı hani olsammı olmasammı gibi bi durumda değildim.
burdan bi arkadaşın tavsiyesiyle gittim ve doktora güvendim. İnş dikişler düşünce tam anlıycam nasıl olduğunu.
Ama ağrı sızı hiçbişey yaşamadım, ilk gün hafif kanamam oldu sadece.

Darısı senin başına inş sıkıntısız atlatırsın :)

X