Labioplasti

Sarkan iç dudaklar kesiliyor.

kızlarr lütfen bana yardımcı olun labioplasti konusunda kayseride ya da ankarada tanıdığınız iyi bir doktor varmı fiyatlarını ya da numarasını bilenn lütfenn bekliyormm yorumlarınızı

Bugun Ankara'da labioplasti oldum. İc ve dis dudak arasinda daderi fazlaligi vardi o da alindi. Bakalim ne olucak. İki bucuk saat gecti henuz agri sizi akinti falan yok. Ben ikibesyuze oldum

istanbul da önerebileceğiniz bir doktor varmıdır? .....önerdiler nasıldır gitmiş olan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu operasyonu geçireli 1 yıl oldu gayette memnunum sadece ameliyat sonrası çok fazla yanma ve acı olmuştu ayılır ayılmaz acısı beni ağlattı doktorum sağ olsun halime dayanamadı da yurt dışından özel getirip yanında bulundurduğu bir ağrı kesici uyuşturucu merhemi vardı onu sürdü rahat ettim o ilacın etkisi 48 saat sürüyormuş ilaçtan sonra bir daha da ağrım acım olmadı çok az yanma oldu onun içinde zaten merhem yazdı o merhemi 1 hafta kullanınca hiçbir şeyim kalmadı şuan evliyim bir daha da ne sarkma oldu ne başka bir şey çok şükür ben istanbulda oldum yalnız ameliyatı doktorum Nurdan Okuyucuoğlu Leylek istanbuldaysan araştır canım çok ilgili ve bilgili bir kadın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…