labıoplastı

korkulacak bir durum değil ben araştırdım devamlı sık sık labioplasti yapan tecrübeli bir doktor olmasını tercih ettim bu yüzden hasan yıldıza yaptırdım operasyonu

Bende arastiriyorum su an bilgisayardan izmirde mitra kadin hastalıkları ve Doğum diye bir yer bir site buldum.orada gorev yapan dr ali ozdemir i buldum.bu yer ve dr hakkinda bilgisi olan varmi

ben izmirde bir kliniği arayıp fiyat aldım telefondan vajınoplasti ve labıoplasti her iki ameliyatı 5000 tl ye yaptıklarını söylediler.

vajinamda sarkma var bana bu konuda yardımcı olabilecek varmı içinizde

vajinamda sarkma var bana bu konuda yardımcı olabilecek varmı içinizde
Sarkan ic dudaklar mi.eger oyleyse labiplasti ameliyati olabilirsin.ben 1 hafta once oldum acayip mutluyum.cok kisa bir zaman olmasina ve şışlikler tam inmemesine ragmen harika gorunuyo.kolay bir operasyon.neden bu kadar beklemisim aceba kiziyorum kendime

vajinamda sarkma var bana bu konuda yardımcı olabilecek varmı içinizde[/labioplasti yaptırabilirsin ben yaptırdım Ankara'da Süleyman Eserdağ ve çook memnun kaldım oldukça basit bir operasyon :)
labioplasti yaptırırsın ben Ankara'da Süleyman Eserdağ a yaptırdım ve çok memnun kaldım hiç korkulacak bir şey yokmuş :)

X