Labioplasti

hrmztrn

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2013
7
0
Arkadaşlar istanbulda yada bursa labioplasti olan varmı dpktor önerebilirmi fiyatta belirterek lütfennn

Arkadaşlar istanbulda yada bursa labioplasti olan varmı dpktor önerebilirmi fiyatta belirterek lütfennn
canım ben anadolu yakasında doktor erhan karaalp e yaptırdım. yaklasık 4 ay oldu. müthiş memnunum. hastanede süper. cok iyi ilgileniyorlar. şiddetle tavsiye ederim. ücreti 2 bin civarında

Ankarada düşünürsen ben de labioplasti oldum... Doktorumdan da memnundum Dr. Ebru Zülfikaroğlu ... Kolay gelsin hiç korkma

canım ben anadolu yakasında doktor erhan karaalp e yaptırdım. yaklasık 4 ay oldu. müthiş memnunum. hastanede süper. cok iyi ilgileniyorlar. şiddetle tavsiye ederim. ücreti 2 bin civarında
Aynen kesinlikle reklam icin acilmis YENI uyelik silinmeli bence, mesajlarida ayri ayri yerde ben erhan beye oldum diyor,bidee 2 arkadasim erhan beye oldu diyor. BOYLE INSANLAR HALA VAR MI NE KADAR KOTUSUNUZ PARA ICIN YAPMADIGINIZ YOK.

Canim senle kulturumu yaristiramam.sen baskasina gidersin begenmiyorsan

Canim senle kulturumu yaristiramam.sen baskasina gidersin begenmiyorsan
Bak hulyatok seninle muhattap oldum diye kendini ne zannettin sen
Senin ne kulturun ne alt yapin ne ust yapin benimle zaten ortusmez
Burada birbirimizle tanismiyoruz oyuzden dogru konusalim karsindakinin titrini bilmeden bos bos konusma
Bu sitede en son karakterine kulturune laf edilecek insanlardan biriyim.lafini bil kendine gel.oldumu CANIM

X