Labioplasti

pnar066

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2022
1
0
27
Ben 2 ay önce labioplasti oldum dikiş yerlerim hala sert klitorise de müdahale edildi dokunduğum his var fakat ilişkide orgazm 1 sn falan sürüyor önceden böyle değildi bu durumu yaşayan var mı zamanla düzelir mi

Ben 2 ay önce labioplasti oldum dikiş yerlerim hala sert klitorise de müdahale edildi dokunduğum his var fakat ilişkide orgazm 1 sn falan sürüyor önceden böyle değildi bu durumu yaşayan var mı zamanla düzelir mi
Ben 2 ay önce labioplasti oldum dikiş yerlerim hala sert klitorise de müdahale edildi dokunduğum his var fakat ilişkide orgazm 1 sn falan sürüyor önceden böyle değildi bu
Geçmiş olsun benim de revizyon olmam lazım.Klitorisimin de düzeltilmesi gerekiyor.Korkuyorum da görüntü olarak istediğiniz gibi mi peki.

Merhaba. İyileşme süreci nasıl , ve kaç para tuttu acaba ?

X