Labioplasti ?

Ben Esra Cabuk Comerte gittim.Fiyat olarak da 6500 tl odedim. Sonuctan memnunum.

Ben Esra Cabuk Comerte gittim.Fiyat olarak da 6500 tl odedim. Sonuctan memnunum.
Şuanki durumunuz nedir bende Esra hanımdan randevu aldım geçen sene de uğraştım ama bazı sebeplerden nasip olmadı şimdi gideceğim.Tek başına mı gittin acaba bunu çok merak ediyorum çıkınca kendim gidebilir miyim?

Şuanki durumunuz nedir bende Esra hanımdan randevu aldım geçen sene de uğraştım ama bazı sebeplerden nasip olmadı şimdi gideceğim.Tek başına mı gittin acaba bunu çok merak ediyorum çıkınca kendim gidebilir miyim?
Ben annemle gittim narkoz aldigin icin ne olur ne olmaz diye dusundum.Sizin yapiniz nasil bilmiyorum ben biraz evhamliyim.

Ben yaptırdım tam bir ay oldu hafif şişliğim var o da zamanla geçecek sonuçtan memnunum sormak istediklerini cevaplarim

Bende aynı doktora gitmek istiyorum ne durumdasınız şuan.Bir sorun oldumu olduysa çözebildiniz mi?
Sorun yasamadim sorularim vardi cevaplarini aradigimda aldim.Esra hanim genelde ilgili bir doktor daha cok arkadas gibi sabirli.Baya zaman gecti ben ameliyat olali onumuzdeki ay 1 yil olcak gecti hersey sertlik kalmadi 3ayda bekledigim goruntu olustu.

X