Labioplasti

Eliznalan789

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
16
2
28
arkadaşlar labioplasti olmak istiyorum fakat doktor konusunda ve kadın doğumcumu yoksa estetik cerrahmı çok kararsızım lutfen yardımcı olun bu 2 konuda
Doktor olarak Aylin Kurt Süleyman Eserdağ Özgür Kartal arasında çok düşünüyorum olumlu olumsuz tecrübelerinizi paylaşırmınız?

Ayrıca daha önce birliktelik yaşamadım belli olmasından korkuyorum doktorlar yada kocam sonradan anlayabilirmi ?

ben süleyman bey ile nişantaşı subesındekı yere gittim görüşmeye aceleye getiriyormus bir halde ve gösterdigi fotolardaki operasyon öncesi ve sonrası çok içime sinen görüntüler olmadığı için bir sene sonra tüm cesaretimi topladım özgür beyle görüşmeye gittim 27 sinde ve 28 inde ameliyat oldum.simdi neden özgür bey dersen öncelikle anlatıyor soru sordugunda gecistirmiyor cevaplıyor.ameliyatın basit görünsede senin için önemli oldgnun farkında ve seni dinliyor.bana yaklaşık bir saat ayırdı desem toplamında muayene için yalan olmaz.genç oldugu için hiç çekince yaşamadım arkadaşımla konuyu konuşur gibiydim.ameliyatımı oldum 3.cü günüm agrım cok az ilk gün vardı yok desem yalan olur.asimetri vardı bende tip 2 doktorun dediğine göre.şuan şiş ve çok az mor.rinoplasti ameliyatımda da aynısı olmuştu.tüm yüzüm şiş ve morarmıştı sanırım tenim kötü cinse sahip.oraya gittiğimde öğrendiğim seyler oldu.örneğin bakire kızlarında labioplasti yaptırdıgı.şasırdım acıkcası benim düsüncem ilişkiden kaynaklı uzamalar olduguydu özgür bey bakire kızlara bile bu operasyonları yaptıgını söyledı ve foto inceleme fırsatım oldu.sana tavsiyem istanbuldaysan görüşmeye git muayene ücreti almıyor sonucta yakana da yapısamıyacagına göre fikir sahibi olmuş olursun diğerleri ile kıyaslama şanşın olur doktorlar arasında.görmek istersen benim fotoları da göstericektir.umarım sende mutlulular kervanına katılırsın en kısa zamanda :)

Bende zaten özgür beye olmak istiyorum inşallah sizin kadar memnun kalırım bu ameliyatı olmaya kararlıyım çünkü sadece sonradan beğenmeme durumunu yaşamak istemiyorum aklımdaki bu 3 isimle görüşüp yaptıkları resimleri görmek en iyisi sanırım

inşallah.iyileşme süreci var bunu unutma.kendini bu süreçte (ilk gün ki ağrı beni zorlamadı desem yalan olur) batmalar sızlamalar ve kaşınmalar olucağını sabır gerektirdirdiğini unutma.ilk gün yanında biri olsa iyi olur

Anlıyacağın sanmıyorum bakıp incelemez heralde.Dikişler kendi döküldüğü için bişey kalmıyor. Ben ameliyatını Nisanın 13ünde Esra Çabuk Cömert e yaptırdım.Şuan hiçbirşey kalmadı diyebilirim.Memnunum şuanki durumdan doktorumu araştırabilirsin. Özgür bey hakkında burada çok olumlu yorumlar okudum. Süleyman bey hakkında da ama çok pahalı geldiği için hem uyguna hemde işinde başarılı olduğunu düşündüğüm için gittim pisman da olmadık siz karar verebildiniz mi?

Merhaba ben Süleyman eserdağa nisan gibi muayene olmuştum ameliyatı klinikte lokal anestezi ile yapıyormuş genellikle 6.500 tl istedi hastahane ortamında 8 bin tl gibi bişey istemişti. Klinikte kesinlikle tavsiye edilmiyor.Hem hijyenik olmadığı, hemde iç dudaklar uyuşturulup şiştiği için asimetri doğru ayarlanamıyor denildi bana.Bende bu ameliyatı istiyorum Silivride Eser Ağar a gittim. Bu alanda eğitim almış , çok ilgili alakalı güler yüzlü bir kadın doğumcu.Fakat esas düşüncelerimi ameliyattan sonra aktarabilirim.Ameliyatımı büyük ihtimal ona yaptıracağım..

Merhaba canım.. Bende salı günü ameliyat olacağım..Ameliyattan ne kadar sonra günlük yaşantına rahatça dönebildin? yürümede sıkıntılar yaşadınmı?

Merhaba canım.. Bende salı günü ameliyat olacağım..Ameliyattan ne kadar sonra günlük yaşantına rahatça dönebildin? yürümede sıkıntılar yaşadınmı?
merhaba :) cok sevindim sizin adiniza
operasyonun tipine gore ayaga degisio.benim ki ilk uc dort gun bacaklar ayrik gezdim ve agrim vardi ama cok deil calissam gider miyidim ise kesinlikle hayir!! bu agridan deil sisliktendi benim burun operasyonunda da sismisti boynnuma kadr.bana olmasi size de olucagi anlamina gelmez.umarim ameliyatiniz cok iyi gecer ve sizde benim gibi mutlu olursunuz.simdiden cok cok gecmis olsun.bizimle paylasirsaniz gelismeleri sevinirim.

Teşekkürler canım..Tabikide yazacağım tüm gelişmeleri..Bide bişey sorucam iç dudakları tamamen kestimi peki..Benim doktor tamamen kesip almak insan doğasına aykırı dedide az bi bırakacağım dedi..Senin nasıl görüntü olarak memnunmusun..Dışarıdan bakınca iç dudaklar görünüyormu?

tamamen kesilmesine karşıydı dr bey ben de öyle istemistim randevuya gittiğimde fakat kötü açık bir vajina görüntüsünün hoş olmayacagını söyledğinde kendisine inanmamıstım.ama simdi anlıyorum hak veriyorum kendisine.ben görüntüden çok memnunum.eger çok takıntılıysanız ikisi birebir aynı olucak dersem kendi adıma olmuo.benım bir taraf normal diğer taraf 7 8 katı uzunluktaydı.şimdi ise bakıldıgında dudaklar görünmüyor hafif aralayınca bacaklarımı doktorun yapmıs oldugu yeni minik dudaklar görünüyo.sana anlatamam nasıl bir rahatlama oldugunu ve beden dilime nasıl yansıdıgını.

çok mutluyum.hafif bir asimetri problemi var onu da bır sure sonra kontrole gidince konusacagız.gerekirse revizyon olucak.

Sen kime ameliyat olmuştun canımm ve ne kadar ücret ödedin..Birde ağrısız olarak dışardaki hayatına döndün yürüme olarak yani..Umarım güzel olur benimkide..Çok tedirginim ve korkuyorum inan.. Yarını bi atlatırsam iyi olur sorunsuz olarak inşallah..

Ben ilk arastirmamda kadin dogum uzmani caglar yazicioglu'na gitmeye karar verdim. Kendisi gercekten cok basarili bir dr. Ustelik ameliyata bir plastik cerrah ile giriyor. Bu bana cok mantikli gelmisti fakat acibadem'e gecmis. Hastane asiri uc bi rakam verdi şok oldum. Mecburen ondan vazgectim ama eski yerindeyken beraber ameliyatlara girdigini soyledigi mehmet dogan'a referans olunca ona gittim. Plastik cerrah kendisi. Ama kopan eli falan dikio adam. Mikro cerrahi uzmani yani. Iscilik super :) sanki hic ameliyat olmamis gibi bir dikim yapmis cok sasirdim. Evlendigin zaman da anlasilacagini sanmam. Cunku incecik dikisler var. O da kayniyor. Ben koltuk alti kesisi ile silikon taktirdim daha once. Kivrimlarimin arasinda cizgiler sifir belirti. Rahat ol iyisine dusersen korkma.

Ozgur bey ist.da olmasaydi ben onu da arastirdim gidecektim ama zor olur diye vazgectim. Sekreteri cok yardimci bir hanim. Ve bence isinde iyi bir dr burada okuduklarima bakarak. Gidince foto gosteriomus yaptiklarindan zaten. Gidip gorusmelisin.

Son düzenleme:
Bakireyim ben de yaptırmak istiyorum. Bu daha çok genetikmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…