Labioplasti yaptiranlar bakabilir mi?

Unhope

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
33
13
Arkadaslar merhaba, labioplasti yaptiranlara soruyorum bu ameliyati yaptirmadan once vajinada normalinden fazla bir koku var miydi ve var ise gecti mi tesekkurler.

Evet sanki mantar veya iltihapli gibi bir koku bu uzun parcadan mi kaynakli diye dusunuyorum cunku uzun olmasi mantar riski yapiyor diyor bazi dr'lar

Arkadaslar merhaba, labioplasti yaptiranlara soruyorum bu ameliyati yaptirmadan once vajinada normalinden fazla bir koku var miydi ve var ise gecti mi tesekkurler.
Akıntıdan bahsediyorsanız azalma kat ettim ama tamamen kesilmedi.Koku yoktu bende akıntı harici yani bölgede değil iç çamasırda koku vardı

Anladım tesekkurler siz ne zaman ve kime oldunuz memnun musunuz?
Esra Çabuk Cömert e yaptırdım.Nisanda yaptırdım artık eser yok.İlk 1 ayı geçirince herşey normale dönüyor zaten.Memnunum şikayetlerim gitti görünüşte gayet normale döndü.

Esra Çabuk Cömert e yaptırdım.Nisanda yaptırdım artık eser yok.İlk 1 ayı geçirince herşey normale dönüyor zaten.Memnunum şikayetlerim gitti görünüşte gayet normale döndü.
Tesekkurler gecmis olsun memnun olmaniz da sevindirici ...selamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…