Labioplasti ve dış dudak dolgusu

fairtale

ver bana düşlerimi
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
1.060
301
merhaba labioplasti (ic dudak kucultme) ve dış dudaklara dolgu yaptirmak istiyorum doktor arastirmasi yapiyorum bu ameliyat icin yuksek fiyatlar donuyor 5 yil once gogus buyutmeyi kafama takmistim yaptirdim ve iyiki yaptirdim diyorum simdi de genital estetigi kafama taktim daha genc ve dolgun bir gorunume ulasmak istiyorum 34 yasindayim bekarim. uygun fiyatli maksimum 3000-4000 tl yaptirabilecegim bir doktor arastiriyorum bu ameliyati olmus ic dudaklar kucuk ve dolgun bir gorunume kavusan his kaybi yasamayan arkadaslarin yorumlarina ihtiyacim var

Ankarada Nilgün MARKAL ERTAŞ ve Gözde ERTEN KILIÇ'a ameliyat olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

ameliyata tam karar veriyorum pisman olanlarin yorumlarini goruyorum neden pismansiniz doktorunuzu iyi secemediginjz icin mi ben su an Defne ERKARAyi dusunuyorum cunku tek o donus yapti ve fiyati odeyebilecegim fiyat.

Muayeneye gittiğinde önceki yaptığı ameliyatların fotoğraflarına bakmak iste mutlaka. Aklına gelen tüm soruları sor. Memnun kalkmadığın takdirde çaresine bakıp bakmycagının garantisini al

Son düzenleme:
merhaba labioplasti (ic dudak kucultme) ve dış dudaklara dolgu yaptirmak istiyorum doktor arastirmasi yapiyorum bu ameliyat icin yuksek fiyatlar donuyor 5 yil once gogus buyutmeyi kafama takmistim yaptirdim ve iyiki yaptirdim diyorum simdi de genital estetigi kafama taktim daha genc ve dolgun bir gorunume ulasmak istiyorum 34 yasindayim bekarim. uygun fiyatli maksimum 3000-4000 tl yaptirabilecegim bir doktor arastiriyorum bu ameliyati olmus ic dudaklar kucuk ve dolgun bir gorunume kavusan his kaybi yasamayan arkadaslarin yorumlarina ihtiyacim var
Ben 4000 liraya kombine amaliyat oldum iç dudak idrar kesesi vajina daraltma. Hala şişliklerim inmedi ama görünümü eskisinden daha güzel

X