Labioplasti ve clitoral hood reduction oldum soruları alayım

gonca10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2010
5
0
evet kızlar istediğiniz soruyu sorun ameliyatımın 2.günü. Daha önce konu açmıştım ama dönüş olmadı yardımcı olabilirim.

Benim canım çok tatlıydı ameliyatımın ikinci günü baya dinlendim sizde ağrı vs yok sanırım ..

Merhaba canım geçmiş olsun.. kime oldun ameliyatını ağrı acı yürüme zorluğu nedir şuan?

Süreci anlatırsan mutlaka soru gelecektir. Kime ne kadara oldun? Ağrı acı sızı vs
Valla doktorumu iyi araştırdım açıkcası gergindim ilk ameliyatımdı annemle gittim Hasan beye tek basıma açıkcası yürümede sıkıntı olabilir diye. Genel anestezide oldum uyandıgımda pek bir acı hissetmiyordum eve güle oynaya gittim bir iki saate tabii uyuşma geçince basladı biraz ağrı. Suan bi 20 gün geçti sanırım sonuçtan çok memnunum. Ben hiç iç dudak görünmesin istedim öyle de yaptı doktorum. Yani şöyle diyim ilk günler şişlik ağrı yapıyor ama ben 7/24 buz tuttum hızlıca şişlik gecti suan tek problem dikiş yerleri gerilince acıyor, yormamaya calısıyorum kendimi. Ama forumda 3 gunde geçiyor hikayesi doğru Değil en azından bende öyle olmadı. Ama değer mi %100 değer hele bir de destekçi insanınız varsa tadından yenmez. Benim doktorum izmir de Hasan yıldızdı. Fiyatları diğer doktorlara göre oldukça makul çok da tatlı bir insan kendisi her zaman sorularıma cevap aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…