Labioplasti oldum

Bhr035

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2018
7
3
38
Merhaba arkadaşlar eger birgün hu ameliyati olursam buraya bende yazıp birilerine bu konuda belki yardımcı olmak adına kendime söz vermiştim.cunki ben bu sorunumu kimseye anlatamadim .Ama bu site benim gibi derdi olan insanlar vardı.ve çözümüze varmış çok şükür. Gece yarilarina kadar hep okudum bu ameliyati olan arkadaşların paylaşımlarını.ve sizden allah razı olsun.cunki korkuyordum. Ve ücret kısımları da benim için imkansız rakamlardı.gittigim doktorlar içinden birini seçtim çünkü bana güven verdi ve makul bir fiyat söyleyince bende yaptırdım.simdi tam 20 gün oldu.ve çok şükür ağrım sizi ödem yok.ve dikişler düşmeye başladı.lutfen bu sorunu olan arkadaşlar olun ve kurtulun

Ama öyle hemen ertesi gün ise gidilmiyor.ben dr kliniğinde oldum.normal anestezi oldum.uyandigimda yatağa geçtim yaklaşık 2 saate dinlendim .cok ağrı falan yoktu.ben sabah oldum gün içinde ilaclarımı içmiştim.ama akşamı acilde 3 gun ağrı kesici yaptirdim.bundan dolayı geceleri sorunsuz geçti baya uyuyordum
Ama sürekli buz kompleksi yaptim 7 gün boyunca
Şuan bütün dikişlerin düşmesini bekliyorum.ameliyatimdan cok memnun kaldım
Doktor ogrenmek isteyenler ben antalyada Asli vural sesver e yaptırdım. 2000 tl ödedim

Geçmiş olsun bende yaptırdım ve iyileştim müthiş bi mutluluk birde iyileşince 2 katı mutlu oluyor insan.Sevindim adına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…