Labioplasti olanlar

Ben yaptırdım ve çok pişmanım. Doktor swçimini iyi yapın. Şu anki durunu eskisinden de kötü :KK43:

Arkadaşlar lütfen rica ediyorum ne olur tecrübelerini paylaşın..hiç pişman oldunuz mu yoksa iyi ki yaptırdım dediniz mi??
Cemilemhayat ben pişmanım ama lütfen iyi araştır doktorunu ve olabildiğince çok soru sor. Eski operasyon resimlerine bak birde kadın doğumcu yerine plastik cerraha ol.

Bende keşke daha önce olsaymışım boşuna kafama takmışım, çok simetrik olmasada eskisinden çok daha iyi Süleyman eserdağa yaptırdım.

Merhaba ,ben de Dr. Süleyman Eserdağ'ı araştırmaya karar verdim . Hakkında güzel yorumlar duyuyorum.

arkadaşlar bende çok kararsızım bu konuda. İç dudakların büyük olması cinsellik açısından daha avantajlı diyorlar küçültmek cinsel hazzı da azaltır diyorlar doğru mu acaba

Kizlar parayi falan dusunmeyin.iyi arastirin..yoksa doktorun maymunu oluyorsunuz benim gibi..aynisini kendisine de yapmak var !!

Arkadaşlar lütfen rica ediyorum ne olur tecrübelerini paylaşın..hiç pişman oldunuz mu yoksa iyi ki yaptırdım dediniz mi??
Ben memnun kaldım canım işlemi yapyıralı hayli zaman geçti. Esra çabuk cömert e yaptırdım ameliyatımı. İlk ay zorlanabilirsin ama sonradan düzlüğe çıkıyosun.Korkulcak bişey yok temizliğine ve uyarılara uyarsan sorun yaşamazsın.

X