Labioplasti olanlar doktor seçimimde yardım edinnn :((

fatmarosse

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2011
129
4
Merhaba kızlar, ben yakın zamanda labioplasti olmak istiyorum ancak doktora konusunda karar veremedim.
Forumun hepsini okudum, doktor listesi çıkardım, aradım fitaylarını öğrendim ama bir kaç kişi arasında kararsız kaldım (
öncelikle doktorları,ameliyat için genel bilgileri aşağıdaki gibi sıralayım;

LABİOPLASTİ (VAJİNAL ESTETİK İÇ DUDAK AMELİYATI)

1)OP.DR.AYLİN KARANLIK
*estetik cerrahi uz.
*fiyat 3.000 TL
*İstanbul
*kk'deki yorumlar çok iyi, en çok bu bayana ameliyat yaptırılmış, ve kk da labioplasti ile ilgili neredeyse çoğunlukla adı geçen doktor

2)OP.DR.MÜMTAZ YÜCE
*jinekoloji uz.
*fiyat 750 TL
*ankara
*kk'deki yorumlar çok iyi

3)OP.DR YAKUP AVŞAR
*estetik cerrahi uz.
*fiyat 3.000 TL
*istanbul
*kk'deki yorumlar iyi
*artık ameliyatları Yakup bey yapmıyormuş, eşi yapıyormuş.Eşi de estetik cerrahi uz.

4)OP.DR BÜLENT CİHANTİMUR
*estetik cerrahi uz.
*fiyat 3.500 TL
*bursa-istanbul
*kk'de bir kişinin yaptırdığını gördüm, yorum iyi

5)OP.DR YEŞİM YERÇOK
*jinekoloji uz.
*fiyat 3.000 TL nakit
*istanbul
*kk'deki yorumlar iyi

6)PROF.DR DENİZ İŞCEN
*estetik cerrahi uz.
*fiyat --- (almadım)
*istanbul
*kk'de birkaç yorum var iyi

7)OP.DR.BURCU KARDAŞ ARSLAN
*jinekoloji uz.
*fiyat --- (almadım)
*istanbul
*kk'de bir kaç yorum gördüm iyiydi

8)OP.DR.PELİN İLBEYİ
*jinekoloji uz.
*fiyat --- (almadım)
*istanbul
*kk'deki yorumlar iyi

9)OP.DR. HİLAL KURUL
*estetik cerrahi uz.
*fiyat --- (almadım)
*ordu
*kk'de bir yorum gördüm iyiydi

10)PROF.DR.LEVENT YOLERİ
*estetik cerrahi uz.
*fiyat --- (daha görüşemedim)
*manisa

11)OP.DR.NEVRA TOPALİSMAİLOĞLU
*jinekoloji uz.
*fiyat --- (almadım)
*istanbul

12)OP.DR.BUĞRA ÇÖLLÜ
*estetik cerrahi uz.
*fiyat --- (almadım)
*istanbul

13)PROF.DR.FUAT YÜKSEL
*estetik cerrahi uz.
*fiyat 2.500 TL
*istanbul
*kk'de bir yorum vardı iyiydi

14)OP.DR.İSMAİL BÜYÜKÇAYIR
*estetik cerrahi uz.
*fiyatı 2.500-4.000 TL (almadım)
*istanbul
*ameliyata eşiyle beraber giriyorlar, eşi jinekoloji uz.
15)OP.DR.EBRU DURMUŞ
*estetik cerrahi uz.
*fiyat --- (almadım)
*izmir
*kk'daki yorumların bir kaçı iyiydi

16)OP.DR.HANİFE AKINOĞLU
*estetik cerrahi uz.
*fiyat --- (almadım)
*istanbul
*kk'de bir yorum gördüm iyiydi,

17)OP.DR.EBRU ZÜLFİKAROĞLU
*jinekoloji uz.
*fiyat --- (almadım)
*ankara
*kk'deki yorumlarda iyi yorumlar gördüm

18)OP.DR.XXXXXXXXXXXXXXXX
*jinekoloji uz.
*fiyat 2.500 TL sadece iç dudaklar, ama başka müdahele gerekirse fiyat artarmış
*ankara
*kk'de gördüğüm birkaç iyi yorumun aksine iyi olmayan yorumlarda vardı,

Ben balıkesirdeyim, gerek maddi konu olsun, gerek yol uzaklığı, gereke edindiğim izlenimler olsun aşağıdaki doktorlar arasında kararsız kaldım lütfen yardım edin..

1)OP.DR.AYLİN KARANLIK
*estetik cerrahi uz.
*fiyat 3.000 TL
*İstanbul
*kk'deki yorumlar çok iyi, en çok bu bayana ameliyat yaptırılmış, ve kk da labioplasti ile ilgili neredeyse çoğunlukla adı geçen doktor

2)OP.DR.MÜMTAZ YÜCE
*jinekoloji uz.
*fiyat 750 TL
*ankara
*kk'deki yorumlar çok iyi

3)OP.DR YAKUP AVŞAR
*estetik cerrahi uz.
*fiyat 3.000 TL
*istanbul
*kk'deki yorumlar iyi
*artık ameliyatları Yakup bey yapmıyormuş, eşi yapıyormuş.Eşi de estetik cerrahi uz.

10)PROF.DR.LEVENT YOLERİ
*estetik cerrahi uz.
*fiyat --- (daha görüşemedim)
*manisa

13)PROF.DR.FUAT YÜKSEL
*estetik cerrahi uz.
*fiyat 2.500 TL
*istanbul

14)OP.DR.İSMAİL BÜYÜKÇAYIR
*estetik cerrahi uz.
*fiyatı 2.500-4.000 TL (almadım)
*istanbul
*ameliyata eşiyle beraber giriyorlar, eşi jinekoloji uz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım hem ablam hem ben Ankara'da op Dr Ebru zulfikaroglu hocama olduk. Ablam Almanya'dan geldi ve ameliyat oldu. Biz memnun kaldık. Ablam aynı zamanda vajina daraltma da oldu. Ben labioplasti icin 2000 tl kliteroplasti icin 500 tl ödedim. Şimdi görüntüden çok memnunum bebek gibi oldum arkadasım çok şükür...Umarım yardımcı olmusumdur...

Bu arada inanılmaz sistematik yaklasmissin olaya ben de çok araştırdım ama bu kadar geniş doktor çıkarmamıştım...)

çok teşekkürler arkadaşlar.
Ama ebru hanım biraz pahalıya yapıyormuş normalde,taa ne zaman okumuştum, yani bugün için en az 3.500 ister gibi geliyor.
Mümtaz yüce çok uyguna yapıyormuş. ona olan varmı. aslında çok meşakkatli bir operasyon değil.
yani çok pahalı olması gerekmiyor. ama mümtaz beyin bukadar ucuz yapması hem çok cazip hemde ürkütücü.
ama cazipte geliyor biryandan. yorumlar filan da iyi off.en kötüsü bu kararsızlık galiba

Canım ben daha yeni ameliyat oldum. Ebru Hanım'a 2500e. Ama bizim gibi funda diye bir arkadasımız da 1000 tl ödemiş 1000 tl de daha sonra ödeyecekmis, ödeme kolaylığı sağlıyor. Yani sen bence Ebru hanımın ücretini bir daha sor. Öyle 3500 falan değil bı de çok ilgili ve başarılı bir doktor...

ben ctesi günü dr pelin hanıma ameliyat oldum.. çok mutluyum arkadasım.. zatn tavsiye üzerine gitmiştim..görüşmeni öneririm. zaten ön muayeneye ücret almıyor..

BU foromda Mümtaz Yüce' ilk ameliyat olan bendim. Beni 400 liraya ameliyat etmişti geçen yıl. Tavsiyem üzerine 2 kişi daha oldu onlarda memnun kaldırlar hatta bir tanesi bu forumda yaşadıklarını paylaştı. Çok meşakkatli bir ameliyat değil, 2,500- 3000 isteyenler bana göre çok fazla istiyorlar, bu ameliyat en çok 1000-1250 arasında olmalı.
Mümtaz Beyden ben memnun kaldım, ameliyata eşi ile birlikte giriyorlar. Ama karar olacak kişinin, şu bir gerçekki hergün aynı yemeği yapsakda, lezzetleri hep aynı olmuyor.

Fakat bu kapsamlı araştırma için, sana teşekkür etmek lazım, kimse syende fiyat araştırması yapmayacak :)))

canım ben de yeni ebru zülfikaroğluna estetik ameliyat oldum.çok memnun kaldım gerçekten işinin ehliymiş.ihtiyacı olan herkese öneriyorum.....

kızlar labioplasti olalı 25. gün oldu. okuyorum herkes şeklinin güzelliğinden bahsediyor. bense okudukça endişeleniyorum. benim bir tarafım diğerine göre daha uzun ve sert o kısmın dikişleri de erimedi daha diğer taraf ise gayet iyi .. özellikle çok daha önce yaptıran arkadaşlara sormak istiyorum.tam şeklini ne zaman alacak? ya da şekli böyle mi kalacak? bir tarafı daha uzun.gercekten de üzülmeye basladım..

Bu durumdan çok üzüntü duyuyordum ve internette araştırdım yazılar okudum. Kolay değil kapı kapı dolaşıp muayenede olamadım utandım. Soramıyorumda kimseye böyle bir ameliyat olucam birini önerirmisin diye. Bir arkadaşımla konuşurken Meme büyütme ameliyatı olduğunu çok memnun olduğunu söyledi. Ben de internetten girdim Melike Erdim adını araştırdım ve benim istediğim ameliyatı yaptığını öğrendim. <randevu aldım ama ecel terleri döktüm utandım. Neyse ameliyatımı oldum 2 ay önce çok memnunum Allah doktorumdan razı olsun çok iyi davrandı ameliyat öncesi sonrası beni rahatlattı . Küçük bir ameliyat ama insan tedirgin oluyor şimdi mutluyum fazlalıklarımdan kurtuldum.

arkadaşlar tam 2.ayım bugun labioplasti olalı ve her şey çok normal.hiç bir şey olmamış gibi. iyileşme sürecinde çok korkularım olmuştuo şişlikler orantısızlıklar hep öyle kalacak sanmıştım ama şükür hepsi geçti.ki zaten dr um 6 ayda tam şeklini alacağını söylemişti..acele etmemek lazım yani.darısı yaptırmak isteyenlerin başına.

15 gün önce labioplasti oldu.

benim bildiğim bu amleiyatta kendiliğnden eriyen dikişler kullanılır.fakat şimdi dikişler alınacak diyor doktor.almaya çalıştı korkunç acı duydum.ameliyatımı lokal istemiştim lokal yaptı ama şimdi dikişleri almak için anestezi gerekiyor diyor.amleiyat esnasında acıdan bayılacaktım.kafam çok karıştı bunları yaşayan var mı ???lütfen yardım.

canm ben 23 ocakta geçirdim bu ameliyatı.yaklaşık 5. haftada falan dikişlerimin hepsi düştü dikiş izleri suan hala var ama.dr bana dikişlerin eriyeceğini zaten söylemişti. ben de forumu takip ediyorum sürekli fakat daha önce bu operasyondan sonra dikiş alındığını baska bır arkadastan duymadım.

cevap için çok teşekkür ederim.

ben de çok araştırdım okudum hiç dikiş aldıran yok.benim doktorum iz kalır dedi.lokal aneztezi ile oldum.şimdi genel anestezi ile dikiş alınacak.çok korkuyorum.hala acım var.acaba bende bir terslik mi oldu diye düşünüyorum.korkut aslan a yaptırdım başka yaptıran var mı ?

canım bence genel anestezi yaptırmadan önce başka bir dr a danış derim.dikişlerin ne zaman alınacak? ve şeklinden memnun musun suan şişliklerin falan indi mi?

Merhaba ben hem araştırma yapmak hemde fikir vermek için aranıza katıldım. Bende doktor arıyorum.
Bilgi si olan varmı acaba ankarada dr sevim kutlu işinde nasıl

canım bence genel anestezi yaptırmadan önce başka bir dr a danış derim.dikişlerin ne zaman alınacak? ve şeklinden memnun musun suan şişliklerin falan indi mi?

şişliklerim indi,şekline gelince bu benim ikinci labioplasti ameliyatım.ilk doktorum mahvetmişti şimdi çok iyi olmadı ama bu kadar toparlanabildi.fakat hala batmalar acılar var bazı yerlerde.dikişler dediğim gibi hala duruyor.heralde bu hafta içi alıcaklar dikişlerimi,geçen hafta çok acı çektiğim için alamadılar bu yüzden anestezi diyo (((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…