Labioplasti olan varmı? Lütfen yardımcı olun..

Hem burun hemde labioplasti birlikte olmak istiyorum
canım sen meme de istiyordun sanırım. ben meme burun labioplasti oldum ve bunların hiçbiri birlikte olunabilecek ameliyatlar değil. burun olduğundan burun deliklerinde tampon oluyor nefes bile alamıyorsun. meme olduğunda memen sisicek vucudun gerginleşicek. labioplasti de aynı seklde gerginlik sislik yürümen de tuhaf olur. meme ameliyatından sonra bol bol yürüyüp ödem atman gerekecek. bunların hepsini veya ikisini birlikte olursan cok zorlanırsın. doktorlara bakma sen onların canı yanmıyor onlara göre kolay ve yapılabilir. Özellikle meme ameliyatından sonra kendi basına ayağa bile kalkamazsın 4 5 gün birinin desteğiyle yatıp kalkıcaksın yoksa dikislerin patlıyor. bir de bu ameliyatların bakımı var yaptırınca iyi bakmak lazım dikis izi falan kalmaması acısından en iyisi genis bir zaman da sırayla olmak derim

Ben meme ve labioplasti olmaya karar verdim doktorumla görüştüm yalnız çok korkuyorum meme den korkmuyorum yıllar evvelde olmuştum değişim olacak sadece ama labioplasti beni çok korkutuyor ve gizli tutacağım nasıl başaracağım bilmiyorum

Ben en kolay labioplastiyi atlatmıstım kimseye söylemedm ve hastane çıkışı erkek arkadaşımla bulusmustum hiçbir sey anlamadı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…