labioplasti olalı 1 ay oldu, dikişler hala düşmedi

gizemelif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
31
1
arkadşlar 1 mayısta labioplasti oldum aylin hanıma. fakat 1 ayıda geçti hala dikişler düşmedi. aynı durumda oln var mı? normal mi bu durum

aylin hanımı aradınmı keşke ona sorsaydın bende ona bu hafta ameliyat olucaktım şimdi içime bi kuşku düştü:KK43:

Ben de bir ay önce yaptırdım benim de hala kalan dikişler var, doktorum iplerin geç eriyeceğini söylemişti,normal bir durum yavaş yavaş düşer merak etmeyin

Bu ameliyatı olan ve başarılı geçen biri olarak oranın tam olarak toparlaması kişiye bağlı olarak 3 aya kadar zaman alıyor benım 1.nci ayda tamamen erimişti ama sankı arada pırtlak gıbı etler vardı doktoruma soyledıgımde onlarda gececektır daha cok erken dedi ve gerçekten de oyle oldu 3 ayın bıtımınde tamamen yenı ve estetik goruntume kavuşmuş oldum...

Ben de bir ay önce yaptırdım benim de hala kalan dikişler var, doktorum iplerin geç eriyeceğini söylemişti,normal bir durum yavaş yavaş düşer merak etmeyin

bende ankaradym aynı prblemleri yasıyorum.amelyt olmayı düsünyrm eylülde düğünüm olcak.nerde oldunuz acaba ankarada tavsiye edebilecegnz bi yer varmı??

Bu ameliyatı olan ve başarılı geçen biri olarak oranın tam olarak toparlaması kişiye bağlı olarak 3 aya kadar zaman alıyor benım 1.nci ayda tamamen erimişti ama sankı arada pırtlak gıbı etler vardı doktoruma soyledıgımde onlarda gececektır daha cok erken dedi ve gerçekten de oyle oldu 3 ayın bıtımınde tamamen yenı ve estetik goruntume kavuşmuş oldum...

merhaba darkblue
bende yeni oldum ama sanki eskisinden daha kotu gibi gelio...sisliktenmi bilmiorum ama 3 ayda toparladı demissin...ilk yapıldıgı gunle sonraki aylar arasında farklar oluyormu gercekten...yardım edersen cok sevinirim...

merhaba darkblue
bende yeni oldum ama sanki eskisinden daha kotu gibi gelio...sisliktenmi bilmiorum ama 3 ayda toparladı demissin...ilk yapıldıgı gunle sonraki aylar arasında farklar oluyormu gercekten...yardım edersen cok sevinirim...

Sana oyle geliyordur canım sadece hijyenine cok dikkat mikrop kaptırmamaya çalış zaten doktorun senı tekrar kontrole çağıracaktır... Bende pekde belirgin bir şişlik olmamıştı ama havluya sarıp jel poşet buzlar var onlardan koyabilirsin şişlerini alması ıcın normalde 1 haftada ustune oturabılıyor acın gecıyor ama tam olarak şeklinin oturması 3 ayı buluyor...

Sana oyle geliyordur canım sadece hijyenine cok dikkat mikrop kaptırmamaya çalış zaten doktorun senı tekrar kontrole çağıracaktır... Bende pekde belirgin bir şişlik olmamıştı ama havluya sarıp jel poşet buzlar var onlardan koyabilirsin şişlerini alması ıcın normalde 1 haftada ustune oturabılıyor acın gecıyor ama tam olarak şeklinin oturması 3 ayı buluyor...

cevapladığın için cok saol darkblue....hijyenime cok dikkat ediorum ...buzu ihmal etmiorum...ama pişman oldum keske yaptırmasaydım diye...kendi kendimi yiyiyorum....ben birazda küçük dudakların bittiği kıvrımlara takıldım...cok kıvrık gorunuyolar...klitorise dokunulmadı ama o bile cirkin gelio gozume suan...bakmak istemiorum...tek umudum zamanla düzeleceği...

evlendikten sonra mı dudakların şeklinde bozulma oldu yoksa eskiden de mi memnun değildiniz?cinsel ilişkiye ne kadar sonra girilebilir?Geçmiş olsun

ben evli değilin doğustan yapı olarak kendimi bildim bileli iç dudaklarının başkalarınan farklı ve daha dışarda oldugunu farkettım bu da benı cok fazla rahatsız etmeye basladı gerek estetik gorunum olarak gerekse mayo bikini giydiğimide orda duran kabarıklık olarak epeyce zor olan kararımı defalarca erteyerek verdım ve operasyona gıttım ama gordugum kadarıyla başarısız operasyonlar olmuş eskisinden daha kotu estetik yapanlar olmuş cok sukurki bende boyle bır olay olay olmadı ve son derece estetik bir şekil aldı ilişki 1-1,5 ay sureyle yasak cunku dıkıslerın dusmesı ve ordakı kesilen dokuların toparlaması zaman alıyor....

Merhaba benim de 12 gün oldu o pırtlak tabir ettiğiniz boğumlar bende de var çok korkuyorum gitmicek diye. doktorum gidicek dedi ama sizden duyunca daha rahatladı içim :KK54:

X