Labioplasti için doktor önerisi

yasoms

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2024
3
0
37
Merhaba iç dudaklarım olması gerektiğinden büyük olduğu için çok zorluk çekiyorum işin estetik tarafını bir kenara bırakın uzun yıllardır bu problemi yaşıyorum ve sadece işin içinden çıkamadığımdan bu süreçten geçenlerden yardım bekliyorum. uzun zamandır zaman zaman iç çamaşırıma sürtünme olunca yada ped kullandığımda tahriş oluyordum ve yürürken bir zorluk çekiyordum. Ama son bir aydır bu sorunu hergün yaşıyorum işim gerği sürekli koşuşturarak çalışıyorum gündüz işte sürtünüp tahriş oluyor eve geldiğimde iç çamaşırı giymiyorum ve rahatlatmaya çalışıyorum. Ertesi gün işte gene aynısı oluyor ve artık dayanamıyorum. Uzun zamandır doktor araştırıyorum konuştuğum tüm doktorlar güven veriyor ama sonra farklı platformlardan araştırınca insanların yaşadığı mağduriyeti okuyorum ve korkuyorum. Yazılan yorumların doğruluğunu sorgular oldum artık izmirde bu operasyonu geçirip bana doktor tavsiyesi verecek birileri varmı acaba. Ne oturtabiliyorum ne rahat bir şekilde yürüyebiliyorum iki gündür Can acısından gözümden yaş geliyor lütfen yardımcı olun kızlar.

X