Labioplasti ameliyatım

niobedur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2023
3
0
47
Merhaba
Sizlere geçtiğimiz yıl kasım ayında olduğum labioplasti ameliyatımdan bahsetmek ve korkusu olan kadınları rahatlatmak istiyorum. Geçen yıl kasım ayında genç kızlığımdan beri beni rahatsız eden büyük vajinal dudakları küçültmek ve konfor sağlamak amacıyla konuyu araştırmaya başladım ve birkaç isimle karşılaştım. Bunlardan bir de ameliyatımı yapan Burcu Akdağ Özkök idi. Bir cesaret aradım ve görüşmeye gittim. Muayenehanesi Caddebostan’da ve estetik görüşmelerini ücretsiz yapıyor. Görüşme ve muayene sonucunda ameliyat olmamın benim için en uygun seçenek olduğuna karar verdik ve bir hafta sonrası için randevulaştık. Muayene aşamasında bana oldukça güven verdi ve rahatlattı. Dünya tatlısı bir doktor olduğunu ve dünya tatlısı bir hemşiresi olduğunu söylemek isterim. Gelelim ameliyat gününe. Ameliyattan bir gün önce bana dikkat etmem gereken konuları ve gitmem gereken saati mesaj attılar ve ertesi gün o saatte muayenehanede oldum. Yanımda refakatçi yoktu bu süreçte yalnız olmayı tercih ettim. Herhangi bir sıkıntı da yaşamadım. Öncelikle verdikleri formları doldurdum ve sakinleştirici bir ilaç verdiler. Bir süre sonra odaya geçtik ve beni hazırladılar. Lokal anestezi iğnenin ardından-iğne bir miktar can acıtıyor- doktor hanım ve hemşiresi ile sohbet ederken işlem başladı. İşlem esnasında herhangi bir acı, ağrı hissetmiyorsunuz. Gayet neşeli bir şekilde sohbet ediyorsunuz. Hatta yarı yatar pozisyonda olduğunuz için uykunuz bile gelebiliyor. İşlem bittikten sonra doktor hanım size bir ayna ile işlemi gösteriyor. Bana dolgu işlemi de yapıldı. Daha sonra sizi kaldırıp arkadaki yatağa geçiriyorlar. Orada bir süre dinleniyorsunuz. O sırada tost ve meyve suyunuz geliyor. Onları da yedikten sonra bir süre daha dinleniyorsunuz sonra hemşire hanım gelip sizi tuvalete götürüyor. İlk tuvaleti orada yaptıktan sonra size temizlik için neler yapmanız gerektiğini ve yara bakımını anlatıyorlar ve ameliyat yerinize buz koyup siz yolcu ediyorlar. Bu süreç aşağı yukarı beş altı saat sürüyor. Ben karşı taraftaki eczaneden ilaçlarımı aldıktan sonra taksi ile eve dönebildim. Herhangi bir ağrı acı hissetmedim. İlk birkaç gün buz ve ilaç uygulamasını hemşire hanımın anlattığı şekilde yaparsanız herhangi bir sorun olmuyor. Beşinci günde kontrole gidiyorsunuz. Ona da metro ile gayet rahat şekilde gidebildim. Sadece yaraların iyileşme sürecinde dikiş yerleri inanılmaz derecede kaşındı. Onu da baticon sürerek atlatmaya çalıştım. 15 günün sonunda kaşıntı bitti ve bunca zamandır niye bu sorunuma çözüm bulmadığıma hayıflandım. Gerçekten gözünüzde büyüteceğiniz bir süreç değil yeter ki benim gibi güveneceğiniz ve sizi rahatlatacak bir doktor bulun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…