Labioplasti ameliyatı oldumm :)

zxcv5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2017
119
25
merhaba arkadaşlar 1 1 bucık senedir doktor arastırmasındaydım doltoruma karar verdikten sonra bu ameliyatı olmak için para biriktirmeye başladım. Artık psikolojik olarak cok kötü olmaya başlamıstım. Görüntü bir yana temizlik,pantolona sıkışma özgüvensizlik artık cok üzer olmuştu beni. Eveeet bugun saat 5 te ameliyat oldum 2 saat sürdü ve anesteziden uyanma derken 3 saatte kendimdeydim biraz anestezinin sersemliği hariç. Maşallah hiç ağrım olmadı ama yinede dikkat ediyorum ameliyatlı bir bölge sonucta. Daha açıp incelemedim fakat ameliyat sonrası doktorum fotoğrafını gösterdi öyle bile güzeldi.. Görüntü ve iyileşme hakkında gelişmeleri yazacağım.. Ve sıra geldi doktoruma Allah ondan bin kere razı olsun bu kadar ilgili sabırlı iyi kalpli bir doktor görmedim.. beni ameliyat öncesi aon ana kadar sakinleştiren üzülme elimden gelenin en iyisini yapıcağım diyip motive eden doktoruma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum... Kızlar olmak isteyenler doktorunu iyi seçip olsunlar bu ameliyatta en önemlisi doktor. Darısı olmak isteyenlerin başına doktoruma burdan bir kez daha cok cok teşekkür ediyorum :)

Merak edenler icin yazıyım bugun 2. Günüm cok sükür iyiyim Ufak tefek arada gelen ağrılar dışında bi ağrım yok cok hızlı yürüyemesemde dikkatli ve yavas yürüyorum hersey yolunda gidiyor cok şükür şişliğim düne göre azalmıs durumda 1 haftamın dolmasını bekliyorum :KK36:

Kime oldunuz ki ameliyatı bende Esra Çabuk Cömerte gittim şuan 2bçk ay oldu hiç bişey kalmadı karar alırken baya acele etmişim ki hiç pişman olmadım şükür. İlk 10 gün çekiyorsun sıkıntısını sonra yavaş yavaş normal hayata dönüyorsun.

Ben Özgür kartala oldum ve hic ağrı falan cekmedim cok sükür 2. Günümdeyim sonucu hala tam inceleyemiyorum korkuyorum dokunmaya dikisli bölge olduğu icin ama sorun yok gibi gözüküyor. Ayaktan baktıgımda aynada görüntü cok güzel tam istediğim gibi iyileşmeyi bekliyorum tam sonuc için bian önce :)

Merhaba canım. Bu gun nasilsin. Iyilesme, agri vs, varmi. Banyonu yaptin mi?

Banyo yapmadım daha canım 3. Günden sonra yapabilirsin dedi doktorum bugun 2. Günüm cok hafif ağrı var öyle kötü değil minik minik öyle düşün tuvalet sonrası krem uyguluyorum ilaclarımı kullanıyorum iyi gidiyor cok sükür 1 haftam dolsada rahatlasam :)

Maşallah sana. Cok sevindim adina....
Sira bende ama ben acayip korkmaya basladim. Gun yaklastikca... vaz gecmeyi bile dusunuyorum....

Bende senin gibiydim özellikle hastaneye gittiğimde ben napıyorum dedim kendi kendime cıkıp gitmeyi bile düşündüm ameliyat odasına götürülürken ağlıyordum doktorum niye ağlıyorsun dedi korkuyorum dediğimde bana biz bir hastamız olunca onu ailemizden kardesimiz gibi görürüz korkma dedi 2 sn sonra uyumusum :)

Insallah bende senin gibi sevinirim sonunda ama gercekten Cok gergin bir durum... zaman daraldikca bende daraliyorum...:KK17::KK17::KK17:

İnsallah canım doktoruna güveniyorsan iyi girersin ben cok güveniyordum mesela halada öyle.. Sende olup kurtulucam gözüyle bak insallah seninde hic ağrın sızın olmaz kolay atlatırsın stres yapma inan değmiyor ben olduktan sonra bosu bosuna o kadar stres yaptım üzdüm kendimi dedim :KK68:

Valla senin adina cok mutlu oldum. insallah bende senin gibi cabuk atlatirim. Kurtulcam gozuyle bakiyorum doktorum iyi ama bi tereddut var icimde.

İnsallah canım doktoruna güveniyorsan iyi girersin ben cok güveniyordum mesela halada öyle.. Sende olup kurtulucam gözüyle bak insallah seninde hic ağrın sızın olmaz kolay atlatırsın stres yapma inan değmiyor ben olduktan sonra bosu bosuna o kadar stres yaptım üzdüm kendimi dedim :KK68:
Hahayyy bu sözler bana bir yerden tanıdık geliyor :) geçmiş olsun geçti gittiiiii

Merhaba kızlar öncelikle herkesin bayramı mübarek olsun:) bugün 3. Günüm diğer 2 gün ağrım olmadı fakat bugun biraz oldu cünkü yordum biraz kendimi ama yatıyorum gecti sayılır cok şükür buz koyuyorum hala ve her tuvalet sonrası furacin kremi sürüyorum.. tam gelişme yazmak için 1 . Haftamın dolmasını bekliyorum ama genel olarak iyiyi Allaha şükür, yazmak istedim :KK68:

Sağ ol canım senin de bayramın mübarek olsun Maşallah diyelim sana Tekrardan çok çok geçmiş olsun

Tesekkur ederim canım benim, seninde az kaldı insallah sende sorunsuz bi şekilde olup kurtulursun bu durumdan takipteyim dualarım seninle :)

Sagol cok tesekkur ederim canim benim. Senden cesaret aliyorum valla. Esime bile diyemiyorum korktugumu ve endisemi. Sen nasil oldun duzelme var mi. Tabi her gun soruyorum ama az cok anlarsin beni iste.... heyecan korku vb.. cok degisik duygularmis yaa....

Canım istediğini sorabilirsin istediğin zaman cok iyi anlıyorum seni.. yarın 4.günüm bugün sabah ağrım vardı biraz ama cok değil hic öyle fazla ağrı cekmedim zaten basından beri cok şükür sisliğimde cok olmamıstı zaten ama gün güne iniyor daha da demekki var sislik iyi gidiyor cok şükür 1 haftamın dolmasını bekliyorum :KK36: inşallah sende benim gibi ağlayarak girip gülerek cıkarsın tabi bana kalsa hic ağlamada cünkü ameliyat sonrası kafamda kurduğun psikolojimi bozucak bütün senaryoların sadece beni yıprattıgını anladım :-)

Insallah bende oyle umuyorum.. kendi kendime bosuna takmisim kafama derim. Senin gibi sevinirim. Bakimini nasil yapiyorsun mesela..

X