Labiaplasy olan varmı?

Sevdaalmilaa

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
3
0
29
Arkadaslar öncelikle merhaba sizinle bi sorunumu paylaşmak istiyorum tam 7 gun önce vajina estetiği oldum plastik cerrraha . Olma nedenim vajinamın iç dudaklarının çok uzun olması ve sürekli enfeksiyon yasamamdı sürekli mantar oluyodum aşırı kaşındıgı içinde sürekli şişiyordu . Çok çektim diyebilirim bu regl dönemlerimde olsun bikini giyindiğimde fazlalıkların görünmesi gibi en son tüm cesaretimi topladım ve ameliyatı oldum ilk aşamalarda çok zorlandım lavaboya gitmemde falam aşırı yanma ve batma oluyordu . Şimdi tecrübeleri olan varsa bana yardımcı olabılırmı şuanda çok şiş ve hala acıyor batıyor yani ne oturtabiliyorum nede yürüyebılıyorum canım felaket acıyor yani pişman oldum tüm hayatımı etkiledi dış dudaklar şiş klitorisim bile şiş olanlar varsa bi yazabılırmı

Aynı o şekli alır o zaman sabret yeter ki. Ben 1 ay olmasına rağmen doğru düzgün oturamıyodm. 3 haftaya yakın acım sürmüştü sonra yavas yavas rahatlarsın eminim

8 gün sonra 2.ayım doluyo ve hala ödem var:) benden pay biç kendine ve hemen sisliklerin geçmesini bekleme cok uzun sürebiliyo bazen

Benm dün 1 ay doldu. Şişlik ödem normal ilk başta benm 14. Günde hepsi geçmişti. İlaçları düzgün kullan ve bakımını iyi yap. Geçmiş olsn:)

Valla canım hergun her lavabo sonrası batikonlu gazlı bezle siliyorum sonra antibiyotikli sarı kremi sürüyorum artı cipro verdi doktorum onu kullanıyorum yani şuanda ilacımda bitmek üzere fakat antibiyotik mantar yaptı bugun kontrolum var doktoruma söylemeyi düşünüyorum

Arkadaslar öncelikle merhaba sizinle bi sorunumu paylaşmak istiyorum tam 7 gun önce vajina estetiği oldum plastik cerrraha . Olma nedenim vajinamın iç dudaklarının çok uzun olması ve sürekli enfeksiyon yasamamdı sürekli mantar oluyodum aşırı kaşındıgı içinde sürekli şişiyordu . Çok çektim diyebilirim bu regl dönemlerimde olsun bikini giyindiğimde fazlalıkların görünmesi gibi en son tüm cesaretimi topladım ve ameliyatı oldum ilk aşamalarda çok zorlandım lavaboya gitmemde falam aşırı yanma ve batma oluyordu . Şimdi tecrübeleri olan varsa bana yardımcı olabılırmı şuanda çok şiş ve hala acıyor batıyor yani ne oturtabiliyorum nede yürüyebılıyorum canım felaket acıyor yani pişman oldum tüm hayatımı etkiledi dış dudaklar şiş klitorisim bile şiş olanlar varsa bi yazabılırmı
Yaşadıkların oldukça doğal kardeşimde birebir şahit oldum o Esra Çabuk Cömert'e yaptırdı 1 ay boyunca iyileşme süreci geçti şuan çok memnun 18 yaşından beri durmadan şikayet ederdi hiç bişey giyemezdi geçiş döneminde şişlik oluyor sonradan düzenli bakım ve ilaçlar sayesinde geçiyor tabii temiz ve dikkatli olmalısınız kontrolleriniz yapıldımı peki ?

X