labiaplasti olanlar ilk cinsel ilşki nasıl oldu yardım???

lavinia1688

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
872
9
merhaba labiaplastili arkadaşlar,

ben labiaplasti olalı tam 40 gün geçti ama cinsel hayatıma başlayamadım oysaki doktorum 3 hafta yasak demişti...benim iyilşeme sürecim galiba gec oldu dikişlerimin bile tamamı düşmediği için hep erteledim ancak artık başlamak istiyorum bir kez denedim cok canımm yandı ve birşey olur dikiş açılır filan diye korkup zorlamadım da kendımı :KK50::KK50: ne yapacagım eger bıraz daha beklesem 2 ayım dolduktan sonra acıması gecermı yoksa enınde sonunda o acıyı yasayacakmıyım offf hıc bısey bılmıyorum ne olur yardımcı olun amelıyattan sonrakı cınsel hayatınızda bıraz bahsedermısınızz ??:2::2:

doktorum cinsel hayatıma cokktan başalyabılecegımı soyledı ancak ben kaygılar tasıdıgım ıcın bırlesme yasayamıyorumm burda kı arkadaslardan psıkolojık bır destek beklıyorum ama kımse yok galıbaa:2::2::2:

doktorum cinsel hayatıma cokktan başalyabılecegımı soyledı ancak ben kaygılar tasıdıgım ıcın bırlesme yasayamıyorumm burda kı arkadaslardan psıkolojık bır destek beklıyorum ama kımse yok galıbaa:2::2::2:

canın yandıysa eger bıraz daha bekle derim arkadaşım.iyileşme sürecin biraaz daha uzun sürüyor olabilir.benim ameliyattan sonra bir acım olmadı ilişkide ancak ben de 2 ayımı doldurduktan sonra yaşamıştım ve tamamen iyileşmiştim.ameliyattan sonra ilk ilişkide canın acıyacak diye bir şey yok yani

canın yandıysa eger bıraz daha bekle derim arkadaşım.iyileşme sürecin biraaz daha uzun sürüyor olabilir.benim ameliyattan sonra bir acım olmadı ilişkide ancak ben de 2 ayımı doldurduktan sonra yaşamıştım ve tamamen iyileşmiştim.ameliyattan sonra ilk ilişkide canın acıyacak diye bir şey yok yani

ayy canımmm sonunda benı rahatlacak bır mesaj gordum cok sevındımm :KK1: oncelıkle mrhaba pdam nerelerdesin bu arada ..amelıyatımdan sonra bır gecmıs olsun dedın kayboldun sonra .. neyse işte benımde yazdıgım gıbı cınsel hayatıma 7. haftada başladım daha dogrusu başlamaya calıstım ılk 2 deneme basarısız 3 .denemede oldu ancak cok canımmmm acıyorrrrrr ve olduktan sonrada ameliyat bolgemde sanırım zorlamadan kaynaklanan bır sızlama oluyorr hep boyle acımaz umarım belkı ılk zamanlar acır bu arada benımde ıkı ayım dolmus olur belkı senın gıbı acılarımda bıter umarım yanıı

Merhaba bu konuyu açan bendim cinsel hayatıma başlayamıyorum diye size danışmıştım, ancak 7. haftada kendımı zorlaya zorlaya sonunda başlayabildim ilk 1 hafta gercekten cok canım yandı belkı amelıyattan belkı de korkudan kendımı kasmıs olmamdan ama en nıhayetınde 1 hafta sonra hersey yolunda gırdı artık canım acımıyor bu amelıyta olmayı dusunen yada olmus ıyılesmeyı bekleyen herkese şımdıden geçmiş olsun diliyorum ..cunku gercekten kolay değilmişş ozellikle sabretmekk ....umarım herkes sorunsuz bir şekilde mutlu sona ulaşır...

gerçekten mi tekrar dktr gitsem mi diye düşünüyom elime bile pütr pütr geliyor ya ilşki deseniz olmadı canım çok yandı vazgeçtik 25 gün oldu bekliyim mi kızlarr yardım edinn:KK17:

gerçekten mi tekrar dktr gitsem mi diye düşünüyom elime bile pütr pütr geliyor ya ilşki deseniz olmadı canım çok yandı vazgeçtik 25 gün oldu bekliyim mi kızlarr yardım edinn:KK17:

canım valla benim ilk 48.gün oldu ama ben mahfoldumm olurken cok agladım ve cok canım yandı 53.gün tam manasıyla oldu dıyebılırım senın daha 25gun olmuş cok erkenn daha genede sen bılırsın

buradaki değerli arkadaşlar nerede ve hangi dr.a gittiniz eğer site kurallarına aykırı değilse yazabilirmisiniz.

birde operasyon ve tedavi süreci nasıl işliyor. bildiğim kadarıyla labiaplasti vajina dudaklarında düzeltme mesela bununla birlkte aynı anda daraltma yapılabiliyormu. ben hiç doğum yapmadım buna bir sakıncası varmı. eğer bilginiz varsa lütfen

birde operasyon ve tedavi süreci nasıl işliyor. bildiğim kadarıyla labiaplasti vajina dudaklarında düzeltme mesela bununla birlkte aynı anda daraltma yapılabiliyormu. ben hiç doğum yapmadım buna bir sakıncası varmı. eğer bilginiz varsa lütfen

labiaplastiyle birlikte vajina daraltma ameliyatı yapılabiliyor ancak ben sadece labiaplasti oldum tedavi süreciyle ilgili bilgi edinmek istersen" labiaplasti olan varmı " konusunda sanırım safya 79 dan itibaran hemen hemen bütün yaşadıklarımı yazdım diyebilirimm

aaaaaa gerçekten mi ya ben evlendim ayrıldım vajnusmus yüzünden labioplasti ameliyatı oldum kendime güvenim gelsin diye acıycak diye iyice kasılırım şimdi acıyor mu birde öyle

merhaba labiaplastili arkadaşlar,

ben labiaplasti olalı tam 40 gün geçti ama cinsel hayatıma başlayamadım oysaki doktorum 3 hafta yasak demişti...benim iyilşeme sürecim galiba gec oldu dikişlerimin bile tamamı düşmediği için hep erteledim ancak artık başlamak istiyorum bir kez denedim cok canımm yandı ve birşey olur dikiş açılır filan diye korkup zorlamadım da kendımı :KK50::KK50: ne yapacagım eger bıraz daha beklesem 2 ayım dolduktan sonra acıması gecermı yoksa enınde sonunda o acıyı yasayacakmıyım offf hıc bısey bılmıyorum ne olur yardımcı olun amelıyattan sonrakı cınsel hayatınızda bıraz bahsedermısınızz ??:2::2:

bebeğim ben 20 şubatta ameliyat oldum 7 nisan da evlendim yani 6 ya da 7 hafta geçmiş oluyo galiba ama allaha şükür iyileşmişti benimki bünyeye göre değişebiliyo demekki ben çok kasılmıştım o gece labioplasti aklıma bile gelmedi :KK1:

canım valla benim ilk 48.gün oldu ama ben mahfoldumm olurken cok agladım ve cok canım yandı 53.gün tam manasıyla oldu dıyebılırım senın daha 25gun olmuş cok erkenn daha genede sen bılırsın

arkadaşım piyasa da kadınlar için kayganlaştırıcı jeller var onlardan alıp ilişki öncesi kulanabilirsin. hem canın yanmaz hemde zevk alırsın.. ben doğumdan sonra kullanmıştım. bir müddet..

Labioplasti sonrası cinsel ilşkide sorun oluyor mu? yani iyileştikten sonra.2 ay sanırım verilen süre. 2 ay yada mesela daha fazla beklenilse sorun yaşanır mı? siz şu an sorun yaşıyor musunuz? yada bunun dışında ameliyatla ilgili bi sorun ,bi sıkıntı oldu mu?

yanıtlamak istemezseniz sorun değil. şimdiden teşekkür ederim. :)

X