Labiaplasti olan var mı?

Bu arada arkadaşlar 9. Günüm bi kaç gün bakmıyodum farkı anlayabilmek için bugün dayanamadım baktım baya fark var 3 günde. Hala şiş ve ödemli ama şeklini şimdiden çok sevdim :) bakalım sisler inince nasıl bir görüntü olcak. Şimdide aşırı kaşıntı başladı dikişlerde. Bu kaşıntı ne kadar sürcek acaba. Yarın kontrole gidicem

Çok sevindim senin adıma bende istiyorum ama para kazanmayı beklemem lazım. Ben mesajların hepsini okumadım kb canm hangi şehirdesin sen

Aydında yaşıyorum ama ameliyatı İstanbul da burcu arslan'a oldum. Yarın kontrolüm var kontrolden sonra geri dönücem :)

Sanırım bizim genlerimiZde var 10 Türk kadınından 8i şikayetçi bundan. Ben vajinamdaki tuhaflığı çok geç farkettim. Sol iç dudak baya sarkık. Yani belki de 1-2 cm kadar. Cinsel bi deneyimim Yok neden olduğuna dair bi fikrim de Yok. İlk başlarda herkeste aynı sanıyordum. Sonradan farkettim ki bu estetik bi sorun. Açıkcası nişanlandıktan sonra bunu daha çok kafama taktım. Nisan ayında evleniyorum. Bu sebeple bir an önce bu ameliyatı olmak ve bu takıntıdan kurtulmak istiyorum. Anneme söyledim sıcak baktı tabi ki bu ameliyatı herkesten gizleyeceğiz. Sağ dudakta bi sıkıntı görünmüyor ama sol dudak aldı basını gidiyor. Çok takmaya başladım kafama. Hem masraf olacak hem eziyet bütün yazılanları okumaya ve doktor seçmeye çalışıyorum. Sanırım önce muayene olmam gerek. Hazır tatildeyken de yaptırıp kurtulmalıyım. Yani annemin dediği gibi yüzümdeki vücudumdaki kusurlar bitti bi orası kaldı yaptırmaya Anadolu yakasında iyi bir labioplasti uzmanı tavsiyelerine açığım dostlar

Canım bence de benden sana tavsiye bir an önce yaptır kurtul düğününe daha zaman varken. Ben düğünüme 1 buçuk ay kala oldum. Bütün işler aksadı üst üste bindi. Çok pişman oldum neden sonuna kadar bekledim dedim keşke önceden yaptırıp kurtulsaydım. Zaten 6 ayda tam oturuyor şekli diyolar seninde bolca bir zamanın olduğundan çok rahat atlatırsın.

Peki sizlere bi şey sorabilir miyim. Ben şimdi genital bölgeye lazer yaptırmak istiyorum. Bu Zaten utanç verici bi şey. Ama bi de bu haliyle daha bi cekiniyorum. Yani labioplasti için o kadar parayı bi araya getirip yaptırmama hic yoksa bi iki üç sene var. Ama lazeri hemen yaptırmak istiyorum. Sizce napıyım bu halde gitmeyin mi lazere

Canim lazer de zaten hemen hemen ayni ucrete mâl oluyor diye biliyorum. Ben 1850 TL'ye oldum bu ameliyatı. Lazer yaptırmak da neredeyse bu fiyata gelecekti. Bence önceliğin lazer olmasın. Yine de karar senin tabii ki :)

Canim lazer de zaten hemen hemen ayni ucrete mâl oluyor diye biliyorum. Ben 1850 TL'ye oldum bu ameliyatı. Lazer yaptırmak da neredeyse bu fiyata gelecekti. Bence önceliğin lazer olmasın. Yine de karar senin tabii ki :)
Ama tüm vücut değil sadece genital düşünüyorum. Sadece genital de o kadar para eder mi? Etmez diye biliyorum da. Ya oranın temizliği konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorum da o yüzden istemiştim. 1850 iyiymiş peki nerde oldunuz hangi şehirdesiniz. Yani siz bana görüntü açısından o şekilde lazer yaptırmam hoş olmaz diye mi önceliğin o olmasın dediniz.

Çekincek bişey yok yaptır lazer

Ya benimde düğün 2018 nisan mayıs gibi. Hic bi gelirim yok ameliyat fiyatlari aldi başını gitti napicam bilmiyorum ne guzel kurtulmussunuz siz

Yok konuşmadım nerdeeee. Cok utanıyorum soyleyemem böyle biseyi. Evlendikten sonra bu halde görsün istemiyorum evlenmeden önce halletmem lazım mutlaka

Bencede hallet tatlım. Bende böyle görsün istemem. Ama hiç toplayamadın parayı, imkanın olmadı; nişanlına uygun bi dille anlat bunu. Tabi aranızdaki mesafeyi bilmiyorum ama. Belki sana yardımcı olur. Hani sizde şimdi para ister gbi değil de evlendikten sonra böyle bi şey için bana destek olur musun filan dersin

Ya benimde düğün 2018 nisan mayıs gibi. Hic bi gelirim yok ameliyat fiyatlari aldi başını gitti napicam bilmiyorum ne guzel kurtulmussunuz siz
Canım işe girme imkanın varsa gir 3-4 ay çalış çık senin de zamanın çok var daha

Hayir kesinlikle oyle soylemek istemedim, siz o sekilde yaptirmaya cekiniyorum dediginiz icin oyle soyledim. Onceliginiz tabii ki size kalmis, ben kendi dusuncemi soyledim. Ankara'da oldum ben, Baskent Hastanesi'nde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…